reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrześniowe mamy 2021

20210212_184715.jpg
 
reklama
Nie później niz 13+6 😉
Masz racje, aczkolwiekja bedac z corka na sam koniec widełek uslyszalam, ze w tym okresie widac duzo wyrazniej 🤷‍♀️
Ja znowu słyszałam że lepiej iść za wcześnie, niż za późno. Zapisałam się na 11+4na fundusz, a dla świętego spokoju jakby było za wcześnie zapisze się prywatnie w około 12 +5. Na wszelki wypadek jakby tamte badanie nie wypaliło. Zawsze to jakieś zabezpieczenie niż potem na szybko szukać terminu. Jak wszystko będzie ok i widoczne to oczywiście nie pójdę na drugie badanie. Myślę że będę się lepiej czuła z tym że mam drugi termin awaryjny.
Ja mam prenatalne 13+4
 
Mi też tak lekarz mówił, przy pierwszej córce zawsze miałam okolice 170 i podobnie :)

Ja 9+4 serduszko biło 180 ale lekarz mi nic nie mówił że za dużo też się martwiłam później ale wyczytałam że w okolicy 10 tc takie duże tętno jest a później spada
 
reklama
Do góry