reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Kiedys lekarz mi powiedział, ze tetno powyzej 160 to juz tachykardia...i ze powinno zaniepokoic lekarza, jestem ciekawa jak to jest i na pewno zapytam o to na nastepnej wizycie. Moze sie cos zmieniło 🤷‍♀️
 
reklama
Kiedys lekarz mi powiedział, ze tetno powyzej 160 to juz tachykardia...i ze powinno zaniepokoic lekarza, jestem ciekawa jak to jest i na pewno zapytam o to na nastepnej wizycie. Moze sie cos zmieniło 🤷‍♀️
Ja wczoraj na wizycie w 7+5, miałam tetno płodu 159. Lekarz mówił że ok. Potem wiem że wzrasta, a później się stabilizuje. Może te 160 tyczy się późniejszego czasu?
 
Ja wczoraj na wizycie w 7+5, miałam tetno płodu 159. Lekarz mówił że ok. Potem wiem że wzrasta, a później się stabilizuje. Może te 160 tyczy się późniejszego czasu?
Pamietam ze wlasnie początku, bo później sie stabilizuje i zwalnia, ale to tez bylo jakis czas temu,moze sie cos zmienilo, jak w żywieniu niemowląt, co chwile inne wytyczne 😆
 
Cholera dziewczyny.. Stary kupił mi coś na walentynki właśnie poszedł odebrać, a ja oczywiscie wywaliłam laskę i nawet nie pomyslalam żeby coś mu kupić 🥴😬
Daj mu siebie, w zeszłym roku kupiłam sobie bieliznę, zawiązałam kokardkę i rano stanęłam obok choinki, ile radochy było ;-) albo, użyj mojego tekstu: robię mózg i nerki, wątrobę - wszystko dla naszego małego szczęścia ;-) albo też robiłam zrobiłam słoik pełen karteczek o tym, co w nim kocham i codziennie brał jedną.
 
reklama
Do góry