reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Około 550 tys, około 70 metrów. I to do remontu :). Oczywiście na obrzeżach Gdańska na pewno mozna znaleźć taniej ale nie chcę tracić pol zycia na dojazdy.. Mega zagwozdka..

Ja tez w przyszłości chciałabym zmienić, nawet dzisiaj oglądałam ogłoszenia, ale w Krakowie ceny są kosmiczne [emoji15] na razie się musimy pomieścić, mamy trzy pokoje, wiec nie ma tragedii, ale przydałby się ten czwarty w przyszłości.
 
reklama
Mnie cos wlasnie przymulilo. Wstalam na insuline i myślałam cos zjeść bo jutro mam badania krwii i dooopa. Moze cos kolo 12 wcisne😑
 
tak jestem umówiona z kierowniczą że jak bym miała mega hard w tym tygodniu to w środę poproszę lekarza na wizycie o L4. A to L4 ciążowe nie podaje z jakiego powodu idzie się na zwolnienie? Boję się tego, że po kodzie ciążowym wyszło by na jaw czemu jestem na zwolnieniu. U mnie sprawa jest o tyle skomplikowana, że czekam na wyniki tej naszej rekrutacji i nie wiem jakby to zostało rozegrane jakbym była na L4. Ale chyba rzeczywiście jak w tym tygodniu będzie zbyt trudno to pójdę na L4 na jakiś krótki czas.

Kochana, jeśli nie chcesz żeby w pracy wiedzieli to musisz iść na inne zwolnienie. Ciążowe jest płat e 100% więc od razu będą wiedzieć. Rok temu jak byłam w ciąży, to po poronieniu dzwonili do mnie z kadr, czy się lekarz nie pomylił, bo nie mam zwolnienka ciążowego... Także jedynym rozwiązaniem jest telefon do rodzinnego, pamiętaj że może na 3 dni wstecz wypisać. Ewentualnie gin niech wypisze na coś innego - to zależy, jaką relacje macie.
 
Kochana, jeśli nie chcesz żeby w pracy wiedzieli to musisz iść na inne zwolnienie. Ciążowe jest płat e 100% więc od razu będą wiedzieć. Rok temu jak byłam w ciąży, to po poronieniu dzwonili do mnie z kadr, czy się lekarz nie pomylił, bo nie mam zwolnienka ciążowego... Także jedynym rozwiązaniem jest telefon do rodzinnego, pamiętaj że może na 3 dni wstecz wypisać. Ewentualnie gin niech wypisze na coś innego - to zależy, jaką relacje macie.
Ginekolog też może wystawić takie zwolnienie. Musi mu tylko powiedzieć, że nie chce aby wpisywał kod ciąży. Ale wtedy jest to platne 80%
 
Widze dziewczyny że nie śpicie🙈 ja ostatnio mam problem z zaśnięciem wieczorem za to w ciągu dnia co chwile mi sie chce spać.. we wtorek ide do pracy i już jestem przerażona jak ja dam rade😬 a pracuje do 21:00
 
A jak masz rozdysponowane te trzy pokoje?
Ja tez w przyszłości chciałabym zmienić, nawet dzisiaj oglądałam ogłoszenia, ale w Krakowie ceny są kosmiczne [emoji15] na razie się musimy pomieścić, mamy trzy pokoje, wiec nie ma tragedii, ale przydałby się ten czwarty w przyszłości.
 
Około 550 tys, około 70 metrów. I to do remontu :). Oczywiście na obrzeżach Gdańska na pewno mozna znaleźć taniej ale nie chcę tracić pol zycia na dojazdy.. Mega zagwozdka..
Trochę sporo :-) my kupilismy 3 pokoje w Poznnaiu, niecale 60m, o 200 tys mniej niż to twoje upatrzone. Noale Gdańsk to zdecydownaie atrakcyjniejsza lokalizacja niż Poznań :-)
 
reklama
Do góry