reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Hej kumpelki :).
Nie piszę nic od kilku dni bo u nas wariatkowo. Tydzień temu podjęliśmy decyzję o tym, że sprzedajemy mieszkanie i kupujemy większe. Jest jedno, które bardzo mi się spodobało ale za drugie o 40 tys gdzie już 25 tys zjechali :(.. Muszę chyba zrezygnować z 4 pokoi na rzecz 4. Ceny w Gdańsku sa kosmiczne..

Powiedziałam w pracy, że b jestem w ciąży. O dziwo zareagowali bardzo dobrze. Postanowiłam, że dopóki czuje się dobrze to zostanę. Choć zaznaczyłem, że gdyby coś się działo to mogę pójść na zwolnienie z dnia na dzień..

U nas w przedszkolu coraz więcej przypadków.. aktualnie na 6 grup otwartych jest tylko 1. I to grupa mojej córki. I to Pani czeka na wynik covidowy.. Także od wtorku pewnie znowu tydzień " więzienia"..

Co do ciąży to u mnie często jest okresowy ból brzucha i czuję piersi. Choć mój mąż uważa, ze bardzo urosły :p.

Ostatnio lekarz dał nam zielone światło na seks. I przypomniałam sobie jaki seks w ciąży jest boski! [emoji176]
To tak z czystej ciekawości: jaki metraż i jaka cena za 4 pokoje w Gdańsku? :)
Pozdrawiam z Dolnego Śląska :)
 
reklama
Dziewczyny jak powiedziałyśmy pracodawcy ze jesteście w ciąży?
Ja w tym tygodniu zamierzam powiedzieć tylko mam ten problem,ze mijam się ze swoją kierowniczka,bo raz ona na zdalnej raz ja 😊 no ale może będzie w tym tygodniu jakiś dzień w pracy
Trochę boje się jej reakcji
 
Hej kumpelki :).
Nie piszę nic od kilku dni bo u nas wariatkowo. Tydzień temu podjęliśmy decyzję o tym, że sprzedajemy mieszkanie i kupujemy większe. Jest jedno, które bardzo mi się spodobało ale za drugie o 40 tys gdzie już 25 tys zjechali :(.. Muszę chyba zrezygnować z 4 pokoi na rzecz 4. Ceny w Gdańsku sa kosmiczne..

Powiedziałam w pracy, że b jestem w ciąży. O dziwo zareagowali bardzo dobrze. Postanowiłam, że dopóki czuje się dobrze to zostanę. Choć zaznaczyłem, że gdyby coś się działo to mogę pójść na zwolnienie z dnia na dzień..

U nas w przedszkolu coraz więcej przypadków.. aktualnie na 6 grup otwartych jest tylko 1. I to grupa mojej córki. I to Pani czeka na wynik covidowy.. Także od wtorku pewnie znowu tydzień " więzienia"..

Co do ciąży to u mnie często jest okresowy ból brzucha i czuję piersi. Choć mój mąż uważa, ze bardzo urosły :p.

Ostatnio lekarz dał nam zielone światło na seks. I przypomniałam sobie jaki seks w ciąży jest boski! [emoji176]
Mieszkałam kiedyś w Gdańsku i właśnie zrezygnowaliśmy z kupna własnego mieszkania, bo ceny były kosmiczne i nie stać nas było na kredyt (dopiero zaczynaliśmy pracę i nie.mielismy za duzo wkładu wlasnego)... chyba, że w jakiejś kiepskiej dzielnicy. :/
 
Ile czasu czekalyscoe na wyniki toksoplazmozy hcv HIV ? Mam wizytę w poniedziałek. Krew chciałam oddać w środę. W maju zeszłego roku jakoś szybko miałam
 
Dziewczyny jak powiedziałyśmy pracodawcy ze jesteście w ciąży?
Ja w tym tygodniu zamierzam powiedzieć tylko mam ten problem,ze mijam się ze swoją kierowniczka,bo raz ona na zdalnej raz ja 😊 no ale może będzie w tym tygodniu jakiś dzień w pracy
Trochę boje się jej reakcji
Miałam ten sam problem ale w końcu trafił się moment, że się z nią na chwilę widziałam w przelocie.
Jej reakcję opisałam już wcześniej więc nie będę drugi raz pisać. Zyskałam tyle, że w ubiegłym tygodniu byłam cały czas na zdalnej. Ale od jutra muszę być już normalnie w trybie zwiększonej częstotliwości stacjonarnie. Sama zasugerowała, że łatwiej byłoby jakbym poszła na L4 np. na 2 tygodnie. U mnie jest o tyle skomplikowana sprawa, że nie chciałam jeszcze głównej dyrekcji o ciąży informować ani reszty zespołu. Sama łamię sobie teraz głowę co zrobić jutro jak mnie złapią mdłości w pracy. Myślę, że jak nie masz opcji się z nią widzieć to po prostu zadzwoń. W takiej sytuacji zrozumieją, że nie mogłaś powiedzieć tego osobiście :)
Ile czasu czekalyscoe na wyniki toksoplazmozy hcv HIV ? Mam wizytę w poniedziałek. Krew chciałam oddać w środę. W maju zeszłego roku jakoś szybko miałam
robiłam badania w sobotę i w diagnostyce miałam wszystkie wyniki od razu w ten sam dzień. Nie robiłam toxo ale HIV, HCV i cała reszta łącznie z grupą krwi już była po kilku godzinach dostępna on-line.
 
Miałam ten sam problem ale w końcu trafił się moment, że się z nią na chwilę widziałam w przelocie.
Jej reakcję opisałam już wcześniej więc nie będę drugi raz pisać. Zyskałam tyle, że w ubiegłym tygodniu byłam cały czas na zdalnej. Ale od jutra muszę być już normalnie w trybie zwiększonej częstotliwości stacjonarnie. Sama zasugerowała, że łatwiej byłoby jakbym poszła na L4 np. na 2 tygodnie. U mnie jest o tyle skomplikowana sprawa, że nie chciałam jeszcze głównej dyrekcji o ciąży informować ani reszty zespołu. Sama łamię sobie teraz głowę co zrobić jutro jak mnie złapią mdłości w pracy. Myślę, że jak nie masz opcji się z nią widzieć to po prostu zadzwoń. W takiej sytuacji zrozumieją, że nie mogłaś powiedzieć tego osobiście :)

robiłam badania w sobotę i w diagnostyce miałam wszystkie wyniki od razu w ten sam dzień. Nie robiłam toxo ale HIV, HCV i cała reszta łącznie z grupą krwi już była po kilku godzinach dostępna on-line.

A nie możesz iść na L4 pod pretekstem np. Przeziębienia? Ja tak zrobiłam w pierwszej ciąży - poszłam między 8 A 9 tyg na zwolnienie, bo miałam takie mdłości, że nie dawałam rady. Szefowa wiedziala o mojej ciazy, a reszta nie. Jeszcze stołówka była obok naszego biura i jak widziałam to jedzenie, to miałam odruch wymiotny. Po tym czasie wróciłam do pracy i pracowałam do 30tyg. ;)
 
A w sumie co do zaparć to od zawsze miałam problem a teraz jest jeszcze gorzej bo nie mogę brać tych leków które brałam.
A jak już jestem na sedesie i nie daj Boże za bardzo chcę,,pocisnąć " to wychodzi mi przepuklina pachwinowa[emoji24]. I w sumie powoduje jeszcze większy ból niż ten który odczuwam przy macicy
Ja się boję teraz mocniej pocisnąć, bo mam straszne mysli ze wycisne nie to co potrzeba [emoji85]


Rety dziewczyny, czuję się jka na kacu. Wprawdzie mdlosci przeszly, bo tylko troche po poludniu mnie trzymaly, ale teraz czuję typowe kacowe otępienie [emoji85] i znowu spac mi sie chce
 
Też sobie zakupiłam taki sam zestaw ciuszków w Lidlu [emoji16] nie spodziewała bym się że za tą cenę takie fajne będą jestem mega zadowolona.
No Ci powiem, ż3 lidlowe leginsy klawa sprawa. Jeszcze mieli maseczki 4f, kupilam 2, mimo że ja antycovidowa i antymaseczkowa, alete 4f to wszyscy wokoło noszą [emoji1787]
 
reklama
Dziewczyny jak powiedziałyśmy pracodawcy ze jesteście w ciąży?
Ja w tym tygodniu zamierzam powiedzieć tylko mam ten problem,ze mijam się ze swoją kierowniczka,bo raz ona na zdalnej raz ja [emoji4] no ale może będzie w tym tygodniu jakiś dzień w pracy
Trochę boje się jej reakcji
Ja musialam powiedziec od razu po teście, bo musialam wziac urlop do dnia wizyty u gin. Jeszcze mi pogratulowano i uslyszalam spokojnej ciąży, do zobaczenia za dwa lata :-)
 
Do góry