reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Widze dziewczyny że nie śpicie[emoji85] ja ostatnio mam problem z zaśnięciem wieczorem za to w ciągu dnia co chwile mi sie chce spać.. we wtorek ide do pracy i już jestem przerażona jak ja dam rade[emoji51] a pracuje do 21:00
Z zasnieciem to ja zawsze mam problem a w ciazy pierwsze 2 trymestry zawsze moge spac i to tak szybko jak nigdy[emoji87]w pierwszej ciazy jeszcze w dzien drzemki mialam no teraz juz niestety nie moge ale ja chodze pozno spac ze to teraz ciesze sie ze z zasnieciem brak problemow. Po ciazy sie to skonczy...eh
 
reklama
Ależ ciężka noc za mną, szukanie odpowiedniego miejsca, ból kręgosłupa w odcinku krzyża... mniemam, ze to macica i więziły mogą się poszerzać? 😭
 
Dzień dobry, ja już tez wstałam. Dzis mam wolne bo badania. Jeszcze jak na złość cukier wysoko a jeść nie mogę. Siku tak mi sie chcialo😂oby nie bylo do poprawy.
 
Ja w Wieliczce muszę dać 350 za 50- 55m w deweloperskim . Kiedyś mieszkałam w krk, ale to było lata temu. Tam to dopiero ceny .
 
Co do bólu kręgosłupa to ja jestem bardzo zaskoczona. Od czasu porodu borykam sie z ogromnym bólem. Masaże, joga, fizjoterapia itp. Teraz jak ręką odjal. Wiem, że żyje. Liczę się z tym, że to sie skończy, ale korzystam narazie 🤗😂
 
Dziewczyny jak czytam ile te mieszkania to mi włosy dęba stają,my mamy własny domek 4 pokoje +salon,kuchnia,WC, łazienka, spiżarnia, kotłownia,garaż i oczywiście ogród,nie wiem ile nas to kosztowało,teraz trudno policzyc,ale kredyt na wykończenie wzięliśmy 100 tys i ciągnie się nam jak flaki z olejem, masakra
 
A tak w ogóle dzień dobry, ja się zbieram do pracy,ciekawe jakie drogi bo całą noc leciała marznąca mrzawa, może być ślisko
Wczoraj u nas był żółty śnieg😳 wszyscy się dziwiliśmy myślałam że to że smogu a wieczorem w wiadomościach podawali że to chmura znad Sahary sprawiła, u nas jeszcze słabo ale im bliżej na południe był jeszcze bardziej żółty
 
Co do bólu kręgosłupa to ja jestem bardzo zaskoczona. Od czasu porodu borykam sie z ogromnym bólem. Masaże, joga, fizjoterapia itp. Teraz jak ręką odjal. Wiem, że żyje. Liczę się z tym, że to sie skończy, ale korzystam narazie 🤗😂
Jak będę w końcu miała siły, bo póki co to drzemka w ciągu dnia i wieczne zmęczenie jak na wiecznym kacu😂, to wezmę się za jogę dla ciężarnych 😍
 
reklama
Miłego dnia dziewczyny. Ja dziś do pracy, ciekawe jak to będzie wyglądać.. Już jestem głodna 😂😂😂 u nas -10 teraz.. Buba ❄
 
Do góry