reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

A nie możesz iść na L4 pod pretekstem np. Przeziębienia? Ja tak zrobiłam w pierwszej ciąży - poszłam między 8 A 9 tyg na zwolnienie, bo miałam takie mdłości, że nie dawałam rady. Szefowa wiedziala o mojej ciazy, a reszta nie. Jeszcze stołówka była obok naszego biura i jak widziałam to jedzenie, to miałam odruch wymiotny. Po tym czasie wróciłam do pracy i pracowałam do 30tyg. ;)
tak jestem umówiona z kierowniczą że jak bym miała mega hard w tym tygodniu to w środę poproszę lekarza na wizycie o L4. A to L4 ciążowe nie podaje z jakiego powodu idzie się na zwolnienie? Boję się tego, że po kodzie ciążowym wyszło by na jaw czemu jestem na zwolnieniu. U mnie sprawa jest o tyle skomplikowana, że czekam na wyniki tej naszej rekrutacji i nie wiem jakby to zostało rozegrane jakbym była na L4. Ale chyba rzeczywiście jak w tym tygodniu będzie zbyt trudno to pójdę na L4 na jakiś krótki czas.
 
reklama
Uwierz mi, że ja bałam sie bardzo!!! Powiedziałam wprost. Powiedziałam, ze ja lubię konkrety to i ja powiem konkretnie. Powiedziałam, ze jestem w ciąży i dalej rozmowa sie potoczyła. :).
Dziewczyny jak powiedziałyśmy pracodawcy ze jesteście w ciąży?
Ja w tym tygodniu zamierzam powiedzieć tylko mam ten problem,ze mijam się ze swoją kierowniczka,bo raz ona na zdalnej raz ja [emoji4] no ale może będzie w tym tygodniu jakiś dzień w pracy
Trochę boje się jej reakcji
 
Aktualnie mieszkam na starym mieście. Mamy swoje mieszkanie ale 40 metrow. Z jednym dzieckiem jest ok ale z dwojka jest ciężko. Za sprzedaż tego przeznaczamy polowe na nowe a resztę dobieramy kredyty..
Mieszkałam kiedyś w Gdańsku i właśnie zrezygnowaliśmy z kupna własnego mieszkania, bo ceny były kosmiczne i nie stać nas było na kredyt (dopiero zaczynaliśmy pracę i nie.mielismy za duzo wkładu wlasnego)... chyba, że w jakiejś kiepskiej dzielnicy. :/
 
Ja się boję teraz mocniej pocisnąć, bo mam straszne mysli ze wycisne nie to co potrzeba [emoji85]


Rety dziewczyny, czuję się jka na kacu. Wprawdzie mdlosci przeszly, bo tylko troche po poludniu mnie trzymaly, ale teraz czuję typowe kacowe otępienie [emoji85] i znowu spac mi sie chce
Mnie też się nie chce spać 🙄
 
Ile czasu czekalyscoe na wyniki toksoplazmozy hcv HIV ? Mam wizytę w poniedziałek. Krew chciałam oddać w środę. W maju zeszłego roku jakoś szybko miałam
Miałam tego samego dnia w Synevo wszystkie wymienione, ale mówili, że będą we wtorek (czyli 3 dni), wiec nie wiem czy te wyniki od razu to norma.
 
reklama
Do góry