reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Dziewczyny jak czytam ile te mieszkania to mi włosy dęba stają,my mamy własny domek 4 pokoje +salon,kuchnia,WC, łazienka, spiżarnia, kotłownia,garaż i oczywiście ogród,nie wiem ile nas to kosztowało,teraz trudno policzyc,ale kredyt na wykończenie wzięliśmy 100 tys i ciągnie się nam jak flaki z olejem, masakra

Koszt budowy to jedno, ale w Krakowie sensowna działka budowlana kosztuje ok. 400 tys, wiec dom w Krakowie to w ogóle jest kosmiczna cena. Im dalej od miasta tym taniej, ale przy małych dzieciach to ja jednak wole mieszkać bliżej cywilizacji :)
 
reklama
witam
ja juz wstałam,mąż mnie obudził odśnieżaniem samochodu🥴 jak narazie ani mdłości ani w głowie się nie kręci hehe rewelacja.Ja mieszkam w gdańsku,6 lat temu kupiliśmy dom do remontu,musielismy wymienic dach i dobudować piętro ale opłacało się 🙂 kredytu na dom braliśmy 120.000 plus remont,razem jakies 300.000 nas wyniosło ale tylko dlatego że mąż większość rzeczy sam zrobił
 
Witam z wyrka :-)

Noc bez wiekszych maratonów sikania, ale za to cyce bardziej dawaly znac o sobie [emoji1787] pies po 6 nas obudzil, ale to mąż z nim wyszedl, co ja tam będę marznąć [emoji1787]
 
Dzień dobry dziewczyny ;) cały weekend sie nie odzywałam, ale czytam Was na bieżąco, po prostu nie nadaje się do życia, mdłości, osłabienie nie odpuszcza, jeść za dużo tez nie mogę i bym non stop spala :( a no i do tego doszła śmierć wujka w sobotę. Więc jutro, może w środę pogrzeb. Też przez to jestem zamulona.. Oby przetrwać tydzień :)
 
Dzień dobry wszystkim ❤️
Też się witam z łóżka i naszła mnie taka refleksja 😁
Jestem w 70. dniu ciąży. To znaczy, że mam prawie 10 tygodni za sobą. Według aplikacji mój bobasek na 4 cm.
A ja właśnie leże sobie na plecach i mam elegancko wypłaszczony brzuch 🙃 jak on się tam mieści 😶😶😶
Jak myślicie, od którego momentu zacznie być widoczny nasz wyjątkowy stan? :) :)
Miłego dnia dziewczyny ❤️🙃
 
reklama
Dzień dobry wszystkim ❤️
Też się witam z łóżka i naszła mnie taka refleksja 😁
Jestem w 70. dniu ciąży. To znaczy, że mam prawie 10 tygodni za sobą. Według aplikacji mój bobasek na 4 cm.
A ja właśnie leże sobie na plecach i mam elegancko wypłaszczony brzuch 🙃 jak on się tam mieści 😶😶😶
Jak myślicie, od którego momentu zacznie być widoczny nasz wyjątkowy stan? :) :)
Miłego dnia dziewczyny ❤️🙃
Hahah u mnie zaraz będzie 10 tydzień i też za wiele tam nie widać 😅 Przyjaciółka wspominała, że nawet do 15t będzie trzeba poczekać. Jak patrzę na "dół" to widzę jakieś wybrzuszenie, ale nic wielkiego 😂 Myślę, że jak już powoli będzie widać brzuszek to też inaczej będzie się czuć.
 
Do góry