reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Takie np sa bujane na allegro za 850 zl jakos ;)
20210206_091700.jpg
 
Hej Wam 😊 u mnie pierwsze ruchy w ciąży z synkiem poczułam około 18tc 🥰 i też to tak pamiętam jakby rybka przepłynęła, takie ...plum 🐠😆 Wczoraj wieczorem chciałam się uszczęśliwić pizzą i najpierw było fajnie, ale w nocy cierpiałam 🤢 No nie było warto, zdecydowanie mdłości i gorsze samopoczucie pojawią się u mnie wieczorem więc nie powinnam sobie pozwalać na takie posiłki. Wyciągnę wnioski i następnym razem zjem pizze na śniadanie 😅
hahah ja dzisiaj wstałam nawet dobrym samopoczuciu, poszłam do kuchni, mąż sobie wymyślił pastę jajeczną i jak się mnie zapytał, czy mamy cebule to na myśl o samym smaku cebuli zaczęłam wymiotować. Myslalam, ze się wykończę 😂
 
hahah ja dzisiaj wstałam nawet dobrym samopoczuciu, poszłam do kuchni, mąż sobie wymyślił pastę jajeczną i jak się mnie zapytał, czy mamy cebule to na myśl o samym smaku cebuli zaczęłam wymiotować. Myslalam, ze się wykończę 😂
Oj ale bym zjadła 😍 ale nie bardzo bo wędzona makrela nie? Czy cos innego dajecie?
 
Oo ja już tez o tym myślałam :) Zawsze mówiłam że jak będę miała dziecko to wtedy sobie juz napewno kupie uszaka ;) Widziałam gdzieś na allegro bujane ;)
o tak mi się tez marzył uszak, ale mam fotel wysuwany przy narożniku. W ogóle jak mnie pocięli przy porodzie to przez pierwszy miesiąc karmiłam tylko na leżąco bo nie mogłam na całym tyłku siąść, ale podobno można kupić nawet kółko do pływania i na tym siadać bezbolesnie a ja wcześniej na to nie wpadłam. I tak się z corka przyzwyczailiśmy do karmienia na leżąco, ze chyba miala 2 miesiące jak zaczęłam na powoli na fotelu karmić, bo tez sobie lubiłam tak poleżeć przy niej 😀
 
Który to fotel podeslesz mi link?

Ten mam, tylko turkusowy i ten kolor jest już niedostępny. Teraz wzięłabym ciemny ;)

 
reklama
Dziewczyny jeśli któraś z Was poroniła to napiszcie proszę w którym tygodniu. Chce po prostu zobaczyć który tydzień to najczęstszy tydzień poronień :)
7+6 plamienia, 8+3 zabieg, bo samo się nie oczyściło.

A dzisiaj kurka mam 7+0, czyli lekko nerwowy czas się dla mnie zaczyna.
 
Do góry