reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny chyba dopada mnie jakiś stres związany z pojawieniem się dziecka na świecie, tej nocy nie mogłam zasnąć i myślałam czy dam radę wystawac w nocy,nosić długo maleństwo, czy mi kręgosłup nie wysiądzie wiecie takie przyziemne normalne przemyślenia, boję się chorób wczesnodzieviecych, to minie wiem, ale do teraz tylko się cieszyłam,a teraz taki niepokój,
Hehehe ja nawet nie mam takich myśli😄 nie wybiegam tak daleko w przyszłość. Wydaje mi się, żeby sobie dać na luz i myśleć ewentualnie o tym, co planujesz na jutro 😄. Też mam zamiar kupić jakieś meble, ale zacznę o tym myśleć jakoś latem. Póki co zastanawiam się, co zrobić na obiad...🤔
 
Zastanawiam się nad kupnem wygodnego fotela,takiego w którym mogłabym karmić, i po prostu wyłożyć się z maleństwem i odciążyć kręgosłup
Tylko bardziej się zastanawiam gdzie go postawię [emoji848][emoji3]

Ja mam uszaka z ikei i jest super wygodny, ale fakt-zajmuje trochę miejsca.
 
Dzień dobry wszystkim :) wracam właśnie z badań krwi i zdziwiłam się bo chciałam zrobić sobie tą kartę grupy krwi o której któraś z was tutaj pisała. Okazało się, że w ciąży nie można zrobić takiej karty bo mogą się zmienić przeciwciała o_O spotkałyście się z czymś takim ?
Ja pisałam, ale nie wiedziałam że w ciąży nie można 🤔
 
Ja pisałam, ale nie wiedziałam że w ciąży nie można 🤔
no ja to też zaskoczona jestem przecież grupa krwi jest niezmienna. Natomiast mój mąż sobie to też dzisiaj wyrabiał tą kartę w Diagnostyce i powiedzieli mu że ona jest ważna tylko 5 lat o_O aż z ciekawości przy okazji zapytam jeszcze w Synevo i Alab o nią.
 
Zastanawiam się nad kupnem wygodnego fotela,takiego w którym mogłabym karmić, i po prostu wyłożyć się z maleństwem i odciążyć kręgosłup
Tylko bardziej się zastanawiam gdzie go postawię 🤔😀
Oo ja już tez o tym myślałam :) Zawsze mówiłam że jak będę miała dziecko to wtedy sobie juz napewno kupie uszaka ;) Widziałam gdzieś na allegro bujane ;)
 
Dzien dobry dziewczyny. Udanego weekendu życzę [emoji110][emoji8][emoji178]
Ja jak zwykle od 8 juz nie spie. Mdlosci na razie mnie opuscily ale te zawroty glowy denerwuja. [emoji19]
 
Hej Wam 😊 u mnie pierwsze ruchy w ciąży z synkiem poczułam około 18tc 🥰 i też to tak pamiętam jakby rybka przepłynęła, takie ...plum 🐠😆 Wczoraj wieczorem chciałam się uszczęśliwić pizzą i najpierw było fajnie, ale w nocy cierpiałam 🤢 No nie było warto, zdecydowanie mdłości i gorsze samopoczucie pojawią się u mnie wieczorem więc nie powinnam sobie pozwalać na takie posiłki. Wyciągnę wnioski i następnym razem zjem pizze na śniadanie 😅
 
reklama
Do góry