reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Dziewczynki melduje sie z dobrymi wiesciami. Po wtorkowym krwawieniu i wizycie u lekarza byłam załamana. Dalej plamie czymś ciemnobrązowym ale już bez bóli brzucha. Wczoraj byłam na wizycie i dzidziuś jest dalej ze mną i serduszko też bije 😀 także póki co zostaje z wami 😁

Dziewczyny jeśli któraś z Was poroniła to napiszcie proszę w którym tygodniu. Chce po prostu zobaczyć który tydzień to najczęstszy tydzień poronień :)
Ja w 5 tyg.
 
U mnie poronienie zatrzymane. Rozwój zatrzymał się na 6 tyg, serduszko nawet nie zabiło [emoji45]
 
Dzień dobry wszystkim :) wracam właśnie z badań krwi i zdziwiłam się bo chciałam zrobić sobie tą kartę grupy krwi o której któraś z was tutaj pisała. Okazało się, że w ciąży nie można zrobić takiej karty bo mogą się zmienić przeciwciała o_O spotkałyście się z czymś takim ?
 
Dziewczyny chyba dopada mnie jakiś stres związany z pojawieniem się dziecka na świecie, tej nocy nie mogłam zasnąć i myślałam czy dam radę wystawac w nocy,nosić długo maleństwo, czy mi kręgosłup nie wysiądzie wiecie takie przyziemne normalne przemyślenia, boję się chorób wczesnodzieviecych, to minie wiem, ale do teraz tylko się cieszyłam,a teraz taki niepokój,
 
Zastanawiam się nad kupnem wygodnego fotela,takiego w którym mogłabym karmić, i po prostu wyłożyć się z maleństwem i odciążyć kręgosłup
Tylko bardziej się zastanawiam gdzie go postawię 🤔😀
 
reklama
Zastanawiam się nad kupnem wygodnego fotela,takiego w którym mogłabym karmić, i po prostu wyłożyć się z maleństwem i odciążyć kręgosłup
Tylko bardziej się zastanawiam gdzie go postawię 🤔😀
To jest bardzo dobry pomysł :) dużo dziewczyn tak robi :) ja też czegoś szukam, może nawet lekko bujanego :)
 
Do góry