reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny te z was które wymiotują co jecie? zastanawiam się co zrobić na obiad żeby przeżyć i nie mieć powtórki z rozrywki 😭 czy to jest taka reguła jak przy zatruciu pokarmowym że tylko kleiki i suchary?
Współczuję i łączę się w bólu. Ja jem kaszkę mannę, banany, generalnie owoce, a dziś wjechał nawet kaktus, lód wodny tak mnie naszło, że mąż musiał śmigać do sklepu😂. Mi bardzo pomagają też zupy, rosół, pomidorowa, pieczarkowa, jestem w stanie przyjmować płynne produkty. Zaczęły mi też wkoncu smakować i trochę pomagać migdały. Prawda jest taka że nic nie pomoże, jak masz zwymiotowac to i tak zwrócisz 😒🙄
Czasem też drożdżówka z budyniem z biedry lub lidla pomoże. Ostatnio nawet zapiekanka też lidlowa wjechała . Po tym jak dziewczyny pisały o różnych zachciankach i mnie naszło. A tej która napisała o lodach kaktus wielkie dzięki, odkryłam coś po czym mnie nie muli 😂🎊 Polecam też czipsy kukurydziane smakowe, o dziwo też mnie po nich nie mdli. Z czasem sama odkryjesz co ci pomaga, a co odrzuca 🙆
 
Dziewczyny widzę, że chyba wszystkie takie śnięte dziś jesteśmy [emoji85] nawet jakoś mało piszemy .
Ja jeszcze chyba nie miałam tak fatalnego dnia..nie nadaję się do niczego [emoji85]
Tez mam dzis najgorszy dzień..ble
Zeżarłam śledzia w occie, po nim makaron z sosem pomidorowym i zagryzlam lodami i bananem 😂😂😂😂😂😂
Ja tez zagryzlam sledzia w occie bananem 😆 siedze teraz i jak pijak jakiś, odbija mi się ciagle..
 
Dziewczyny te z was które wymiotują co jecie? zastanawiam się co zrobić na obiad żeby przeżyć i nie mieć powtórki z rozrywki 😭 czy to jest taka reguła jak przy zatruciu pokarmowym że tylko kleiki i suchary?

Owoce z dużą ilością wody jak melon przy pobudzeniu żołądka. Zimna cola tez pomaga.
Najlepiej jeść to o czym się myśli a zapach nie powoduje odrzutu :p.

Wymiotuje codziennie rano, czasami wieczorem. Śniadanie to zawsze melon z mango. W ciągu dnia różnie, miałam epizod na makaron gotowany bez niczego, ryz z cukrem, pizza z salami ale tylko z jednej pizzerii, obecnie skończyłam etap pierogów :).
 
Współczuję i łączę się w bólu. Ja jem kaszkę mannę, banany, generalnie owoce, a dziś wjechał nawet kaktus, lód wodny tak mnie naszło, że mąż musiał śmigać do sklepu😂. Mi bardzo pomagają też zupy, rosół, pomidorowa, pieczarkowa, jestem w stanie przyjmować płynne produkty. Zaczęły mi też wkoncu smakować i trochę pomagać migdały. Prawda jest taka że nic nie pomoże, jak masz zwymiotowac to i tak zwrócisz 😒🙄
Czasem też drożdżówka z budyniem z biedry lub lidla pomoże. Ostatnio nawet zapiekanka też lidlowa wjechała . Po tym jak dziewczyny pisały o różnych zachciankach i mnie naszło. A tej która napisała o lodach kaktus wielkie dzięki, odkryłam coś po czym mnie nie muli 😂🎊 Polecam też czipsy kukurydziane smakowe, o dziwo też mnie po nich nie mdli. Z czasem sama odkryjesz co ci pomaga, a co odrzuca 🙆
A i zapomnialam dodać MC donald też mi pomaga, jak jest kryzys to czizik wjedzie. Oni to chyba muszą tam dodawać antywymiotne składniki haha bo czy kiedyś kac czy teraz mdłości po maczku nigdy nie wymiotowałam 😂
 
Ja ogolnie mam bardzo dziwne smaki, chce mi sie jesc, ale o czym pomysle to 🤢🤢🤢
Pomarancze moglabym jeść, ale czuje po nich ciężkośc, slodkie niby tez ale tylko ciastka....
Obiad moglby nie istniec chyba, ze lekkie zupki...
 
reklama
Do góry