reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Milego dnia dziewczyny, i udanych wizyt! ♡♡♡

Pytanie dla tych które apetyt mają :)
Waga podskoczyła już do góry? ;)
Narazie stoi w miejscu o dziwo, ale brzuch odstaje i tylko czekam jak waga ruszy, bo apetyt to ja mam na wszytko.
Ja już po wizycie, wszystko ok, Bobas ma ponad 3 cm, serduszko bije 176/min, a krwiak się zmniejszył :) jestem przeszczęśliwa!
Zobacz załącznik 1234818
Ale duży😍 super to już wygląda.
Tak zaczęłam ostatnio myśleć o tym mleku surowym.. Ja w poprzedniej ciąży piłam mleko prosto od krowy i kozy surowe.. I nic mi nie było.. A tak mi takiego mleka brak :(
Zrób jak uważasz, możliwe że i tym razem nic się nie stanie. Jeśli o mnie chodzi to wolałabym dla swojego spokoju jednak nie ryzykować. A nie jestem jakaś przeraźliwiona jeśli chodzi o zakazy w ciąży. Właściwie rezygnuje tylko z alkoholu, surowych ryb i niepasteryzowanego nabiału.
A takie tylko pasteryzowane ci nie smakuje? Chodzi mi o takie z krótkim terminem a nie UHT. Szczerze mówiąc nawet nie będąc w ciąży nie wiem czy bym wypiła takie od krowy prosto. Duża różnica w smaku?
 
reklama
Mnie też prysznic wycisza. Ja czułam ruchy kolo 14 tc teraz mam więcej cialka więc nie wiem 😂 . Będzie łatwiej bo już wiem czego sie spodziewać.
a jak się czuje pierwsze ruchy? do czego to można porównać? można to z czymś innym pomylić i przegapić ten moment? :)
 
Ja pierwszy raz ruchy poczułam chyba w 17 tc, jak się położyłam na brzuchu i coś mnie ewidentnie kopnęło [emoji23] od tego momentu już spałam na boku. Ale miałam łożysko z przodu, wiec ogólnie ruchy czułam słabiej, ciekawe jak się teraz ułoży.
 
Narazie stoi w miejscu o dziwo, ale brzuch odstaje i tylko czekam jak waga ruszy, bo apetyt to ja mam na wszytko.

Ale duży😍 super to już wygląda.

Zrób jak uważasz, możliwe że i tym razem nic się nie stanie. Jeśli o mnie chodzi to wolałabym dla swojego spokoju jednak nie ryzykować. A nie jestem jakaś przeraźliwiona jeśli chodzi o zakazy w ciąży. Właściwie rezygnuje tylko z alkoholu, surowych ryb i niepasteryzowanego nabiału.
A takie tylko pasteryzowane ci nie smakuje? Chodzi mi o takie z krótkim terminem a nie UHT. Szczerze mówiąc nawet nie będąc w ciąży nie wiem czy bym wypiła takie od krowy prosto. Duża różnica w smaku?
Tzn nie kupuje uht jak już to te z krótkim terminem.. Ale smakuje zupełnie inaczej takie wytrzaskane wg mnie.. Taka woda zabielona o smaku mleka 🙄 kozie np nie jest takie słodkie jak krowie ale też jest pyszne lubię kozie mleko ale takie prosto od kozy 🙃
Nie pije alkoholu nie jem surowych ryb a mięsa to w ogóle nie jem.. Kawy też nie pije 🙄 tego mleka, kurcze żałuję że czytałam o tej bakterii 🙄
 
reklama
Do góry