reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Ja też dziś lipa. Ciągnie mnie macica jak głupia, oczy mi się kleją. Mam nadzieję, że jak mój wróci to z psem wyjdzie bo ja się nie nadaje.
Mojego wlasnie wygoniłam samego z lsem, chociaż ten spacer z reguly chodzilismy razem. Opadlam z sił, zaraz zasnę chyba bo oczy już mam małe jak jakis Chińczyk [emoji1787]
 
Hej dziewczyny. Co tam?
U mnie dobrze, 10 tydzień dzisiaj zaczęłam i czuje się już coraz lepiej [emoji6] nie ma mnie tu często, bo siedzę na fb na grupie i tam odpisuje [emoji23]

Hej. Ja jutro mam zakończony pełny 7 tydzien, czyli w sumir zaczynam 8 od jutra [emoji15] fajnie że czujesz się lepiej, ja za to w drugą stronę. Zaczynają mi się hustawki nastrojów i podwaja się sennosc.
 
Cholipka ciekawe jal i mnie będzie 🤔 przecież a tyle kobiet chyba nie jest w ciąży co? 🤔
U mnie było ich jeszcze dużo, pewnie zależy od sklepu. Powiem wam, że dżinsy są świetne, były przecenione na 39,99, są mięciutkie i naprawdę wygodne. Leginsy też ok, te pojedyncze - podwójnie pakowane jakieś krótkie mi się wydawały.
 
U mnie na obiad łosoś z frytkami i surówką, właśnie się piecze w piekarniku. I co zrobiłam? Ogarnął mnie taki smak na mini twistery z KFC że wsiadłam w samochód i po nie pojechałam[emoji85] i łososia oczywiście nie zmieszcze. I gdzie tu logika?
 
Hahahahahhha😅😅😅😅
U mnie jedna waga pokazuje 74 (zwykła analogowa tradycyjna), a elektroniczna 79 [emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787] dlatego zdecydownaie wolę zwykłą wagę [emoji1787][emoji1787][emoji1787] u męża ten rozstrzał jest mniejszy, bo jakies 2 kilo tylko [emoji1787][emoji1787][emoji1787] ale lepszy numer. Wzi@ł psa na ręce celem zobaczenia ile pies waży, potem zszedl z elektronicznej i wszedl sam. I co? Waga nez zmian [emoji1787][emoji1787][emoji1787] chyba elektroniczną musimy wymienić na nową
 
Dziewczyny widzę, że chyba wszystkie takie śnięte dziś jesteśmy [emoji85] nawet jakoś mało piszemy .
Ja jeszcze chyba nie miałam tak fatalnego dnia..nie nadaję się do niczego [emoji85]
 
reklama
Dziewczyny te z was które wymiotują co jecie? zastanawiam się co zrobić na obiad żeby przeżyć i nie mieć powtórki z rozrywki 😭 czy to jest taka reguła jak przy zatruciu pokarmowym że tylko kleiki i suchary?
Jem to, na co akurat mnie najdzie. Kanapka z serem i ketchupem, krakersy, ryż z warzywami, naleśniki, ale to i tak nie daje gwarancji. Zazwyczaj jak wymiotuje, to robi mi się lepiej.
 
Do góry