reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Odpowiedz na pytanie stresować sie czy nie zawsze ode mnie bedzie brzmiała: NIE! Mniej stresu dziewczyny serio ❤️❤️❤️
Jest plamienie stres nie ma stres, są objawy stres nie ma objawów stres, cyce bolą? Stres, nie bola tez sie postresujemy :-)
Serio dajmy sobie więcej luzu i wyrozumiałości to nowy etap dla nas i nie ma potrzeby sie nakręcać pewnie mamy maluchów i nie maluchów potwierdzą, że ciąża ciąży nierówna 💪🏻❤️ dużo siły i mniej nerwów!!!!

Niestety u mnie w moczu wykryto bakterie 'dość liczne' i się z mężem zastanawiamy czy czasem nie pomylili naszych 'pojemniczków', on również robił badanie bo w tamtym tygodniu właśnie miał problem z pęcherzem i wyszły mu bakterie. A mówił mi że podobno podpisali tylko nazwiskiem :o a przecież mamy takie same. Myślicie ze mogli się pomylić?
U mnie dodatkowo oprócz nazwiska jest przyklejany kod kreskowy na kubeczek
 
Dziewczyny te z was które wymiotują co jecie? zastanawiam się co zrobić na obiad żeby przeżyć i nie mieć powtórki z rozrywki 😭 czy to jest taka reguła jak przy zatruciu pokarmowym że tylko kleiki i suchary?
 
reklama
Do góry