reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Dziewczynki zapytam się jeszcze raz czy może któraś z Was cierpi na zespół jelita drażliwego ja choruje i wam powiem ciężko jest skurcze jelit martwię się jak cholera zobaczymy muszę przejść na dietę typową dla tego schorzenia. Teraz się nasiliło więc nie mam wyboru. Jutro wizyta 10 rano trzymajcie kciuki 🤞

Cześć, ja choruję, też muszę zacząć pilnować diety. Mój luby miał teraz problemy żołądkowe i musi być na diecie płynnej, więc gotowałam mu zupy kremy i sama to jadłam i od razu na jelitach lepiej, zjadłam fryty z piekarnika i bach, wzdęcie od razu. Jedyne z czego teraz nie mogę zrezygnować to pieczywo rano, bo inaczej mi energii totalnie brakuje...

Też mam dziś wizytę 😁 będę słuchać serduszka. Muszę powiedzieć, że przy, wcześniejszych ciążach (ronionych) bardzo się stresowałam, a teraz mam tyle spokoju i optymizmu, to mnie chyba ratuje. Czytuje was regularnie, ale dzięki temu trochę się dystansuję od swojej ciąży, nawet nie pamiętam, który to dzień dokładnie 8+ coś. Wizytę mam przed 19.

Trzymam mocno kciuki za dziewczyny z problemami, przesyłam wam uśmiech i szczyptę spokoju ❤️
 
reklama
Mam dokladnie takie same odczucia. W dzień będąc pracy czuję się zupełnie normalnie. Dopiero pod wieczór zaczynają się lekkie boleści i kłucia w podbrzuszu [emoji6] mam nadzieję że wszystko jest w porzadku

Bo to właśnie najgorzej tak usiasc i się zastanawiać co boli ;) dlatego w ciąży koniecznie trzeba mieć jakieś zajęcie, jeśli nie praca to coś innego, bo inaczej można zwariować ;)
 
Wydaje mi się że ok, 😁 mi lekarz sam wyznaczył termin prenatalnych na 27.02 i u mnie będzie 12tydzien 😉
Mówił że badania prenatalne mają sens gdy dziecko ma już. Wymiary między 4cos a ok. 8cm 😉 wtedy już wszystko ładnie widać 😉
Ja musialam sie umowic gdzie indziej, bo dostalam skierowanie od mojego ginka ba darmowe 😊
 
Dziewczyny, a bierzecie magnez? Mój lekarz zapisał mi go w zaleceniach, ale nie określił dawki - muszę dopytać... Jeśli któraś z Was bierze, to ile tabletek? Kupiłam MagneB6, a tam w ulotce dla osób z niedoborem zaleca się 6 tabletek dziennie (3x2) :o sporo :D
a czuje, że ten magnez jest jedna potrzebny, bo zaczynają mnie ciągnąć mięśnie brzucha - też tak macie?
 
Do dziewczyn które napisały, że nie czują objawów, dołączam do was 😶
Jeszcze w poniedziałek-wtorek narzekałam na mdłości, a wczoraj i dzisiaj praktycznie spokój 😶 jedyne co to ból piersi przy dotyku.
Podpytałam znajomą, mówiła że w swojej ciąży około 9 tygodnia miała tak samo :) Na szczęście wizytuje w przyszłym tygodniu zatem będę wiedziała co i jak :)
Trzymam kciuki za was wszystkie ❤️
 
reklama
Do dziewczyn które napisały, że nie czują objawów, dołączam do was 😶
Jeszcze w poniedziałek-wtorek narzekałam na mdłości, a wczoraj i dzisiaj praktycznie spokój 😶 jedyne co to ból piersi przy dotyku.
Podpytałam znajomą, mówiła że w swojej ciąży około 9 tygodnia miała tak samo :) Na szczęście wizytuje w przyszłym tygodniu zatem będę wiedziała co i jak :)
Trzymam kciuki za was wszystkie ❤️
To normalne, tez tak mialam w poprzedniej ciazy kolo 10 tyg, nawet kawa mi zaczela smakowac...
 
Do góry