reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Ja miałam pierwszy tydzień jak sie dowiedziałam o ciąży niekiedy po ponad 130. Tętno 116. Tak na mnie zadziałala ta wiadomość, staralismy ale tak szybko sie to stało że sie trochę przeraziłam czy dam rade itd. Po prostu emocje siedziały we mnie. Spac nie mogłam. Dzisiaj mam 108/58 a tetno 83 ;) I spie bez problemu ;)
A ja na wizycie pierwszej miałam ciśnienie 175 także masakra. A teraz 140-155 to norma :/
 
reklama
Hej, trzymajcie dziś kciuki✊✊✊ wizyta na 19.40, póki co zbieram się do pracy na 5.5h to nie będę się tak stresować ani rozmyślac 😁 mam nadzieję że dobrze wszystko będzie i zobaczę serduszko. W nocy znów poty mnie zalały 🙄🙄 i po 21 już oczy się zamykały. Miłego dnia wszystkim i powodzenia wizytującym 😊
Ja tez dziś wizyta !!! Mam taki stres. I najgorsze zero praktycznie objawów :/ lekkie mdłości ale to tyle
 
Czy was przy kichaniu albo przy wydmuchiwaniu kataru kuje czy tak rozciąga w podbrzuszu? Ja tak mam dopiero w tej ciąży hmm

Ale miałam sen dzisiaj. Urodziłam w 5tym miesiacu zdrowego chłopczyka który juz nawet chodził hehe ;)
Czuje podbrzusze jak kicham za wszelka cenę staram się powstrzymywać przed kichaniem😄 i dziś miałam podobny sen, zaczynałam rodzic ale tak się wystraszyłam ze się obudziłam 🙈
 
Hej, u mnie 4 noc z rzedu z pobudka co godz....mlodej cos dolega 😏
Wczoraj dostalam od gina zaswiadczenie o ciazy, na dzien 3.02 8 tydz, i tak ciagle mysle, czy mi ta umowe przedłuża... umowa sie konczy 9 marca,a 12 tydz teoretycznie 3 marca...ale nie wiem jak oni liczą 😒
A po za tym jestem juz spokojna, wazne ze serduszko bije mocno i szybko 🥰
 
Ja tez dziś wizyta !!! Mam taki stres. I najgorsze zero praktycznie objawów :/ lekkie mdłości ale to tyle
Powodzenia 😘 mnie wgl nie męczą mdłości ani wymioty.. Staram się myśleć pozytywnie, że wszystko się prawidłowo rozwija, w pracy tez praktycznie nie czuje się w ciąży, ale później wieczorami odczuwam ciągnięcia w brzuchu więc coś tam się rozciąga jednak
 
reklama
Dzieeeen dobry laski !!!😍
Dziś wizytaaaaaa❤️❤️❤️❤️❤️Juhuuuu! Na 16:30! Proszę trzymac kciuki żeby było wszytsko dobrze i żebym serduszko usłyszała !😍

Bedzie super kochana czekamy do wieczora na wspaniałe wieści!!! ❤️ nie stresuj sie brakiem objawów, ciesz sie ze dni nad toaleta nie spędzasz i masz siły!
Hej dziewczyny. Ja jestem pozytywna. Moja cała rodzina negatywna więc przywlokłam covida z pracy. Póki. Co 8.oosb pozytywnych.
Jak na Norwegię to nius na pierwszą Strone loklanych gazet.

Dziś będę gadać z lekarzem co i jak.

Stres level extreme..

Zdrówka! Kuruj sie!
Dziewczyny, jakie szynki/wędliny jecie? Czy np. szynki parzone? Jestem w drugiej ciąży a co do wędliny wciąż mam dziurę w głowie i czasami wole nie zjeść, niż zjeść i potem się zastanawiać czy można było. Jestem z tych, które się nie nakręcają i jedzą z głową a to mi spędza sen z powiek, może dlatego że mam ogromną ochotę na kanapeczkę z jakąś wędliną [emoji28]

Ja tylko kurczaka gotowanego najczęściej Tarczynski, chude wędliny i mięsa :)
 
Do góry