reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Ja musialam sie umowic gdzie indziej, bo dostalam skierowanie od mojego ginka ba darmowe 😊
Aaa 😁 to miłe z jego strony 😉 mnie za pytał czy w ogóle chce robić i powiedziałam że tylko usg chce to powiedział że usg to sam zrobi i wyznaczył termin.
Ale powiem wam że, jak do października chodziłam do innego lekarza, on nic kompletnie mi nie mówił, a żeby pożartować to już w ogóle można zapomnieć... Taki sztywny gdzie wizyta trwała 10min i kasował 200zl.
A do tego trafiłam przez przypadek ale jest zajebisty 😁 nie dość że przystojny to wizyty trwają 40 min(co wiąże się z opóźnieniami) i tłumaczy wszystko, pokazuje i opowiada 😉 nawet opowiadał statnio straszna historie jak para przyszła do niego pierwszy raz tylko po to żeby sprawdził jaka płeć bo chodzili do innego ale tamten nie chciał powiedzieć... No i mówi że dobra to zaprasza... I on sprawdza a tam już dziecko martwe bez akcji serca od dłuższego czasu był to 17 tydzień 😢 masakra...
Ale cenie go właśnie za taką otwartość, dokładność i sumiennosc i życzę każdej z was takiego ginekologa 😉
 
reklama
Dziewczyny, a bierzecie magnez? Mój lekarz zapisał mi go w zaleceniach, ale nie określił dawki - muszę dopytać... Jeśli któraś z Was bierze, to ile tabletek? Kupiłam MagneB6, a tam w ulotce dla osób z niedoborem zaleca się 6 tabletek dziennie (3x2) :o sporo :D
a czuje, że ten magnez jest jedna potrzebny, bo zaczynają mnie ciągnąć mięśnie brzucha - też tak macie?

Mam magne b6 forte i biorę trzy tabletki. W ciąży dawka to jest chyba 400-600 mg jonów magnezu, a magneb6 jest malutka dawka w jednej tabletce, stad takie ilości dziennie.
 
To normalne, tez tak mialam w poprzedniej ciazy kolo 10 tyg, nawet kawa mi zaczela smakowac...
Ja jestem w swojej pierwszej, wymarzonej i wyczekanej, która w sumie stała się zaskoczeniem bo głowa zdążyła odpuścić :)
Staram się być dobrej myśli, bo w sumie to dalej niedowierzam w to szczęście, które mnie spotkało, ale ogrom dostępnych informacji też jest zły.
Najpierw szampon z witaminą A. Potem taki sam skład w płynie do higieny intymnej. Wczoraj info, że nie każda woda mineralna nadaje się do picia w ciąży. Zastanawiam się, na ile warto czerpać wiedzę z internetu, bo ja z całych sił ufam swojemu lekarzowi, który jako jedyne zalecenia podał unikanie alkoholu, papierosów, niepasteryzowanych serów i surowego mięsa 😶
Wybiegam w przyszłość na tyle, że chcę mieć więcej dzieci i to co teraz przejdę i przeżyje zapamiętam żeby potem móc pocieszać na forach w internecie takie panikary jak ja teraz :)
 
Dziewczyny, a bierzecie magnez? Mój lekarz zapisał mi go w zaleceniach, ale nie określił dawki - muszę dopytać... Jeśli któraś z Was bierze, to ile tabletek? Kupiłam MagneB6, a tam w ulotce dla osób z niedoborem zaleca się 6 tabletek dziennie (3x2) :o sporo :D
a czuje, że ten magnez jest jedna potrzebny, bo zaczynają mnie ciągnąć mięśnie brzucha - też tak macie?
Ja biorę aspargin na własną rękę dwie tabletki rano i wieczorem bo też mnie ciągnie brzuch
 
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty. Ja dziś się zapisałam na papa i prenatalne. Będę miała 8 Marca dzień kobiet. ❤️ Przez ten ból dzisiejszy się zaczęłam stresować. Zjadłam w lozku śniadanie i nadal leżę w piżamie 🙈
 
reklama
Do góry