reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Do dziewczyn które napisały, że nie czują objawów, dołączam do was 😶
Jeszcze w poniedziałek-wtorek narzekałam na mdłości, a wczoraj i dzisiaj praktycznie spokój 😶 jedyne co to ból piersi przy dotyku.
Podpytałam znajomą, mówiła że w swojej ciąży około 9 tygodnia miała tak samo :) Na szczęście wizytuje w przyszłym tygodniu zatem będę wiedziała co i jak :)
Trzymam kciuki za was wszystkie ❤️
Matko to mam nadzieje ze mi tez to minie. Siedzę w pracy 8 h i staram się nie zbełtac na kompa 😭 Non stop bekam, dobrze ze większość osób na zdalnej 🤣
 
reklama
Dzięki. Tak sobie.
Boli mnie glowa.. ogólnie czuje się połamana i przygnieciona. Teraz stan podgorączkowy a zpod 38...
Kurcze ale masz niefart z tym koronawirusem. Będzie dobrze..zeby tylko gorączka Ci wysoko nie narastała. Ciekawe co powie lekarz [emoji848]
 
Matko to mam nadzieje ze mi tez to minie. Siedzę w pracy 8 h i staram się nie zbełtac na kompa 😭 Non stop bekam, dobrze ze większość osób na zdalnej 🤣
Ja odkąd mam mdłości pije te shoty imbirowe z lidlacza, tylko mieszam je w wodą bo są za bardzo skoncentrowane jak dla mnie- ponoć caly korzeń imbiru jest w tej puszeczce- wymiotowałam dzięki temu tylko raz a mam mega mdłości i jak tylko mnie mdli to od razu mikstura i przechodzi.. Polecam! 😊
 
Mnie dziś kłuje po lewej stronie i ciągnie.. Staram się odpocząć ale przy moim dziecku to mega trudne 🤷
 
Ja odkąd mam mdłości pije te shoty imbirowe z lidlacza, tylko mieszam je w wodą bo są za bardzo skoncentrowane jak dla mnie- ponoć caly korzeń imbiru jest w tej puszeczce- wymiotowałam dzięki temu tylko raz a mam mega mdłości i jak tylko mnie mdli to od razu mikstura i przechodzi.. Polecam! 😊
Wczoraj byłam w Rossmann po cukierki imbirowe ale nie mieli, pani w aptece zamówiła mi jakieś gumy przeciwko mdlosciom z pregny ciekawa jestem jak to będzie działało. A za polecenie shotów dziękuję sprawdzę skład bo niestety mam tez różne alergie pokarmowe i w razie czego kupię
 
Tez macie tak, że mdłości was męczą pol dnia? Ja rano nie jestem w stanie nic zjeść, a później jak już robię się głodna to i tak chce mi się po prostu rzygac 🤮 nie wymiotuje w ogóle, ale czuje się bleeee
 
reklama
Do góry