reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Powodzenia 😘 mnie wgl nie męczą mdłości ani wymioty.. Staram się myśleć pozytywnie, że wszystko się prawidłowo rozwija, w pracy tez praktycznie nie czuje się w ciąży, ale później wieczorami odczuwam ciągnięcia w brzuchu więc coś tam się rozciąga jednak
Mam dokladnie takie same odczucia. W dzień będąc pracy czuję się zupełnie normalnie. Dopiero pod wieczór zaczynają się lekkie boleści i kłucia w podbrzuszu 😉 mam nadzieję że wszystko jest w porzadku
 
Hej babeczki, nie oddzywam się zbyt często, ale to dlatego, że wy tyle piszecie i ja nadrabiam zaległości😆 Dziś mam wizytę na 17. Trzymajcie kciuki😁 Dam znać jak wyjdę, strasznie się boję.. Ogólnie nic mi nie jest, wczoraj trochę mnie mdliło, dzisiaj nic mi nie jest. Jem jak jadłam. Cycki mnie jakoś specjalnie nie bolą, aczkolwiek trochę jakby urosły i sprawiają wrażenie cięższych 🤔 No dobra, rozpisałam się 😆 Miłego dnia 😁
 
Umowilam sie na prenatalne, mam 5 marca, bedzie 12+1, chyba ok termin, choc wolałabym tydzien pozniej..
Wydaje mi się że ok, 😁 mi lekarz sam wyznaczył termin prenatalnych na 27.02 i u mnie będzie 12tydzien 😉
Mówił że badania prenatalne mają sens gdy dziecko ma już. Wymiary między 4cos a ok. 8cm 😉 wtedy już wszystko ładnie widać 😉
 
reklama
Do góry