reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrześniowe mamy 2021

Dziękuje, pociesza mnie to, tylko dlaczego kazał mi brać duphaston? Nic nie powiedział tylko wypisał :/
Może tak robi standardowo? Kij wie. Mi moja gin mimo, że wiedziala o poronieniu to nie orzepisala nic. Może przepisują po poronieniu, ale jesli niw bylo dużego odstwpu miedyz ciążami? 10 litego ide do gina, u ktorego będę ciążę prowadzić do konca, to z nim pogadam o tym, żeby mi dupka przepisal w razie w.
 
reklama
Witam wszystkie przyszłe mamy!
Przeglądając różne artykuły wyczytałam, że najlepszym terminem na pierwszą wizytę jest 7 tydzień i tak sobie spokojnie czekałam. A tutaj widzę, że większość z Was już jest po i zaczęłam się trochę stresować. Czy myślicie, że jeśli wizytę mam w ten piątek (będzie to pierwszy dzień siódmego tygodnia) to będzie w porządku? Czy lepiej przełożyć na jakiś wcześniejszy termin?
Będzie git 😁
 
Mój lekarz obstawia płeć w 12 tygodniu , jakoś po kościach to poznaje czy coś , podobno w 99 % się sprawdza 😂😂😂
to właśnie pewnie po nubie czyli wyrostku płciowym 😄 dziewczynki maja bardziej do prosta a chłopcy do góry 😀 ale po tym można poznać tylko do 14tc, mi się nie sprawdziło,ale mogło być tez tak, że się corka za bardzo ruszała podczas robienia zdjęcia 🙂 jeszcze jest teoria ramzi do 8tc, że jeśli zarodek jest po lewej stronie to dziewczynka a po prawej chłopak 😀 ale wiadomo że to tak bardziej w ramach zabawy, wróżenie z fusów 😀
 
Witam wszystkie przyszłe mamy!
Przeglądając różne artykuły wyczytałam, że najlepszym terminem na pierwszą wizytę jest 7 tydzień i tak sobie spokojnie czekałam. A tutaj widzę, że większość z Was już jest po i zaczęłam się trochę stresować. Czy myślicie, że jeśli wizytę mam w ten piątek (będzie to pierwszy dzień siódmego tygodnia) to będzie w porządku? Czy lepiej przełożyć na jakiś wcześniejszy termin?
Ja już się dziś umówiłam i idę w czwartek na pierwsza wizytę to będzie 6+4. Też mam obawy ze wszystkie już były wcześnie pęcherzyk chociaż widziały a ja nie wiem jeszcze co tam z fasolka😬
 
Nie ufam marce Ziaja. Bardzo wiele złego słyszałam o jakości tych produktów a już jak raz mi wejdzie do głowy to już koniec heheh :) Dziękuje jednak za radę i może faktycznie poszukam czegoś dla dzieci zamiast mam. ;)
Dopiero teraz piszę, bo dopiero przeczytałam, a mam jeszcze 40 stron forum do nadrobienia i nawet nie mam kiedy tego przeczytać..
Ja polecam zwykła oliwkę dla dzieci.
W pierwszej ciąży stosowałam różne rzeczy na rozstępy i na suchą skórę, a w drugiej w sumie tylko oliwkę i nie widzę żadnej różnicy w działaniu 🤷
 
Chyba mi się udało ustawić suwak😁

w57v9n73g4yfzxu6.png
 
reklama
Do góry