reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Dziewczyny czy wy zauważylyscie jakaś poprawę włosów ? Ja miałam zawsze cienkie i suche. Wypadają po każdym myciu. Gdzieś kiedyś usłyszałam ze w ciąży ich kondycja się poprawia i nie wypadają. Ale jak na razie nic nie zauważyłam u siebie i nie mogę się doczekac kiedy przestaną wylatywać i mój kucyk będzie trochę grubszy. A może to tylko mit ?🙈
Ja mam zdecydowanie pogorszenie stanu włosów 🙄
 
reklama
Cześć, ja dziś byłam na wizycie. Wszystko dobrze, z ostatniej Miesiaczki termi na 13.09 ale z usg wychodzi 10.09. Bobas ma 1.74cm i serce faktycznie przyspieszyło aż do 179uderzen 😉 ale wszystko jest dobrze kolejna wizyta za 4tyg i to bedzie już prenatalne. Niestety jestem na granicy cukrzycy więc od zis ograniczamy słodycze i owoce (jakieś tam). 4.02 mam konsultacje endokrynologiczna bo tsh 2.6 okazało się za duże i trzeba będzie to zbić 😶
Ale maleństwo ma się bardzo dobrze i to dla mnie najważniejsze 🥰 zdjęcie nieodzwierciela tego co było widać na monitorze! 😶
 

Załączniki

  • IMG_20210130_173543.jpg
    IMG_20210130_173543.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 30
Cześć, ja dziś byłam na wizycie. Wszystko dobrze, z ostatniej Miesiaczki termi na 13.09 ale z usg wychodzi 10.09. Bobas ma 1.74cm i serce faktycznie przyspieszyło aż do 179uderzen 😉 ale wszystko jest dobrze kolejna wizyta za 4tyg i to bedzie już prenatalne. Niestety jestem na granicy cukrzycy więc od zis ograniczamy słodycze i owoce (jakieś tam). 4.02 mam konsultacje endokrynologiczna bo tsh 2.6 okazało się za duże i trzeba będzie to zbić 😶
Ale maleństwo ma się bardzo dobrze i to dla mnie najważniejsze 🥰 zdjęcie nieodzwierciela tego co było widać na monitorze! 😶
Super wieści 😍który tydzień masz?
 
reklama
Witam wszystkie przyszłe mamy!
Przeglądając różne artykuły wyczytałam, że najlepszym terminem na pierwszą wizytę jest 7 tydzień i tak sobie spokojnie czekałam. A tutaj widzę, że większość z Was już jest po i zaczęłam się trochę stresować. Czy myślicie, że jeśli wizytę mam w ten piątek (będzie to pierwszy dzień siódmego tygodnia) to będzie w porządku? Czy lepiej przełożyć na jakiś wcześniejszy termin?
 
Do góry