reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Dziękuje, pociesza mnie to, tylko dlaczego kazał mi brać duphaston? Nic nie powiedział tylko wypisał :/
Może tak robi standardowo? Kij wie. Mi moja gin mimo, że wiedziala o poronieniu to nie orzepisala nic. Może przepisują po poronieniu, ale jesli niw bylo dużego odstwpu miedyz ciążami? 10 litego ide do gina, u ktorego będę ciążę prowadzić do konca, to z nim pogadam o tym, żeby mi dupka przepisal w razie w.
 
reklama
Witam wszystkie przyszłe mamy!
Przeglądając różne artykuły wyczytałam, że najlepszym terminem na pierwszą wizytę jest 7 tydzień i tak sobie spokojnie czekałam. A tutaj widzę, że większość z Was już jest po i zaczęłam się trochę stresować. Czy myślicie, że jeśli wizytę mam w ten piątek (będzie to pierwszy dzień siódmego tygodnia) to będzie w porządku? Czy lepiej przełożyć na jakiś wcześniejszy termin?
Będzie git 😁
 
Mój lekarz obstawia płeć w 12 tygodniu , jakoś po kościach to poznaje czy coś , podobno w 99 % się sprawdza 😂😂😂
to właśnie pewnie po nubie czyli wyrostku płciowym 😄 dziewczynki maja bardziej do prosta a chłopcy do góry 😀 ale po tym można poznać tylko do 14tc, mi się nie sprawdziło,ale mogło być tez tak, że się corka za bardzo ruszała podczas robienia zdjęcia 🙂 jeszcze jest teoria ramzi do 8tc, że jeśli zarodek jest po lewej stronie to dziewczynka a po prawej chłopak 😀 ale wiadomo że to tak bardziej w ramach zabawy, wróżenie z fusów 😀
 
Witam wszystkie przyszłe mamy!
Przeglądając różne artykuły wyczytałam, że najlepszym terminem na pierwszą wizytę jest 7 tydzień i tak sobie spokojnie czekałam. A tutaj widzę, że większość z Was już jest po i zaczęłam się trochę stresować. Czy myślicie, że jeśli wizytę mam w ten piątek (będzie to pierwszy dzień siódmego tygodnia) to będzie w porządku? Czy lepiej przełożyć na jakiś wcześniejszy termin?
Ja już się dziś umówiłam i idę w czwartek na pierwsza wizytę to będzie 6+4. Też mam obawy ze wszystkie już były wcześnie pęcherzyk chociaż widziały a ja nie wiem jeszcze co tam z fasolka😬
 
Nie ufam marce Ziaja. Bardzo wiele złego słyszałam o jakości tych produktów a już jak raz mi wejdzie do głowy to już koniec heheh :) Dziękuje jednak za radę i może faktycznie poszukam czegoś dla dzieci zamiast mam. ;)
Dopiero teraz piszę, bo dopiero przeczytałam, a mam jeszcze 40 stron forum do nadrobienia i nawet nie mam kiedy tego przeczytać..
Ja polecam zwykła oliwkę dla dzieci.
W pierwszej ciąży stosowałam różne rzeczy na rozstępy i na suchą skórę, a w drugiej w sumie tylko oliwkę i nie widzę żadnej różnicy w działaniu 🤷
 
Chyba mi się udało ustawić suwak😁

w57v9n73g4yfzxu6.png
 
reklama
Do góry