reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Mi sie trochę kimneło 🙃 teraz robię gołąbki wegetariańskie ,pierwszy raz 🤔 córa sobie zażyczyła 🙃 pochłaniam dziś wszystko co mam w zasięgu ręki i pije do tego wszystko ,od soków słodkich po wyciskane i wodę gazowana z cytryną 😲 aż dziw że pawia jeszcze nie puściłam.. 🤢 bo mdlosci mam ale słabe choć upierdliwe 🤔
 
Mi sie trochę kimneło 🙃 teraz robię gołąbki wegetariańskie ,pierwszy raz 🤔 córa sobie zażyczyła 🙃 pochłaniam dziś wszystko co mam w zasięgu ręki i pije do tego wszystko ,od soków słodkich po wyciskane i wodę gazowana z cytryną 😲 aż dziw że pawia jeszcze nie puściłam.. 🤢 bo mdlosci mam ale słabe choć upierdliwe 🤔
Też gołąbki dziś mam 😃 ale takie szybkie bez zawijania
 
Też próbuję ustawić suwaczek, ale nie wiem czy wyszedł.
Byłam na wizycie w tygodniu, ale to na NFZ, wiec bez USG, tylko na chwilke miałam podgląd czy serduszko bije i bije 😍 ale ile i jak to juz nie wiem. Takie prawdziwe bedę miala w poniedziałek :) a prenatalne mam zapisane na 11 marca i to bedzie 13t1d i się zastanawiam, czy to nie za późno???
Nie za późno 😊 tez tak planuje sie zapisac,ja bede miala 11 marca 13+0🥰
 
Witam wszystkie przyszłe mamy!
Przeglądając różne artykuły wyczytałam, że najlepszym terminem na pierwszą wizytę jest 7 tydzień i tak sobie spokojnie czekałam. A tutaj widzę, że większość z Was już jest po i zaczęłam się trochę stresować. Czy myślicie, że jeśli wizytę mam w ten piątek (będzie to pierwszy dzień siódmego tygodnia) to będzie w porządku? Czy lepiej przełożyć na jakiś wcześniejszy termin?
Nie przekładaj :-) to dobry czas na pierwszą wizytę.
 
Niby dym ma szkodliwego substancje i powinno się zrezygnować z grillowanych rzeczy. Ale jedna pewnie nie zaszkodzi. Przyjdzie wiosna lato... sezon do grillowania.. my bardzo często grillowalismy bo mieszkamy w domku. Myślałam o zakupie grilla gazowego hm? Z tym ze ja to znowu najbardziej kaszanke z kapustą lubie z grilla, kiełbasa moze nie istnieć hehe. A kaszanki ze względu na podroby tez należy unikać w ciąży :(
Kaszanka z grilla ❤
 
Ja dziś przyszłam z pracy jak z krzyża zdjęta, słaba jak nie wiem,ale jutro mam gości więc myślę ciasto zrobię,no ale jakie myślę,jedna córa że takie druga nie lubi i drze się że takie...koniec końców zrobiłam dwa,rozpalilam w piecu,pomylam podłogi,i myślę do której dziś dotrwam bo padam na twarz...
 
Witam wszystkie przyszłe mamy!
Przeglądając różne artykuły wyczytałam, że najlepszym terminem na pierwszą wizytę jest 7 tydzień i tak sobie spokojnie czekałam. A tutaj widzę, że większość z Was już jest po i zaczęłam się trochę stresować. Czy myślicie, że jeśli wizytę mam w ten piątek (będzie to pierwszy dzień siódmego tygodnia) to będzie w porządku? Czy lepiej przełożyć na jakiś wcześniejszy termin?
Ja mialam juz termin w 5 tyg i troche zaluje bo sie pospieszylam. Serca nie slyszalam i nic mnie ta eizyta nie uspokoila wiec ja bym poczatkiem 7 tyg poszla. Jesli nie krwawisz ani nic to warto poczekac.
 
reklama
Wiecie co,nam glukometr i badam cukier, dziś na czczo miałam 93,to chyba za dużo? Wczoraj po 2 godz.od głównych posiłków miałam raz 98 raz 96
 
Do góry