reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Ja tak miałam w pierwszej ciąży. Piękne włosy, nic nie wypadało po ciąży itd. A teraz mam tak tłuste, cienkie jakieś mam wrażenie. W ogóle teraz.. I cera gorsza, wywaliło mnie wszędzie. Może córka odbiera mi urodę 😁 wierzycie faktycznie w te przesady?
Ja nie wierze, bo w poprzedniej ciazy z corka mialam idealna cere i wygladalam ciagle jak w dni plodne, czyli promienialam 😆 normalnie mam problem z cerą.
 
Spokojnie kochana... Ja w 5+4 mialam identyczny widok, pęcherzyk i kropek w środku a gin mi powiedziala, że na tym etapie wszystko jest ok. Maluch jest teraz wielkości malutkiego ziarenka, więc jesli aparat do usg nie jest najnowszy, to za dużo nie wyłapie :-) głowa do góry, będzie dobrze.
Dziękuje, pociesza mnie to, tylko dlaczego kazał mi brać duphaston? Nic nie powiedział tylko wypisał :/
 
ja w żadne przesądy nie wierzę 😂jak byłam w ciąży z córką to każdy obstawiał chłopca bo się super czułam i inni twierdzili że pięknie wyglądam 😃 jadłam non stop ogórki kiszone i zero słodyczy. Nawet ta metoda ramzi i nub jest dla mnie wątpliwa, wstawiłam zdjęcia usg na grupę na fejsie gdzie sugerują płeć i co? Wszyscy jednoznacznie, że syn 😂 a mam super córeczkę 🥰 lekarz mi dopiero w 24tc powiedział bo wcześniej nie było widać 😃
Mój lekarz obstawia płeć w 12 tygodniu , jakoś po kościach to poznaje czy coś , podobno w 99 % się sprawdza 😂😂😂
 
reklama
Witam serdecznie 😊ja dziś mniej aktywnie, coś żołądek daje popalić 😐. Spokojnego dnia. Podczytuje na bieżąco.
 
Do góry