reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Moja trzeciego lutego, też nie planowaliśmy tak szybko, ale wyszlo i oby dobrze się skończyło 💪 moja jeszcze na piersi i powoli będę ją po roczku odstawiać żeby zdążyła do września o cycu zapomnieć 😁
A w ogóle jak ta ciążę znosisz?
ja odstawiłam od cyca tydzień temu z dnia na dzień 😅 aż w szoku jestem bo nawet jej uśpić bez karmienia nie umiałam. W ogóle nie ma smoczka i nie umiała pic z butelki, wcześniej próbowałam jej dawać mleko mm to pluła aż tydzień temu kupiłam hipp combiotik zrobiłam pare podejść i teraz uwielbia pic z butelki i później ja troszkę pobujam i spi. Niby nie trzeba po roku dawać mm ale ja się jednak trochę cykam ze złapie jakaś anemię czy coś;) chociaż staram się jej urozmaicać dietę.
Z samopoczuciem to dramat, do środy nie było mi kompletnie nic i pochwaliłam się u gina na wizycie ze się super czuje i od czwartku mega mdłości nawet już raz wymiotowałam. Z corka mnie trochę mdlilo ale było ok nawet kawę mogłam wypić a teraz nie 😔a Ty jak się czujesz?
 
reklama
Hej kochane ,
Ale postów od rana 🙈
Jak samopoczucie ? :)
Ja niedawno się z wyra zwlekłam , od paru dni pobudka o 6 pierwsze siku i nie ma spania już 🙈 a potem chodzę jak trup w ciągu dnia plus tak mnie bolą sutki , ze nawet nie dotkniesz 🙈

Jeszcze 4 dni i pierwsza wizyta u gina . Stresik jest 🙈

Dobrze poczytać o porodach od dziewczyn które już to przeżywały , to nie je bajka jak w filmach 😂❤️
A mdlosci i wymioty? Ja nic a nic jedynie wlasnie sutki wrażliwe:) w czwartek wizyta a u mnie ciągnie się jakby za rok była 😁
 
Myślałam, że poród 6h to długo, a tu któraś z Was pisze że to szybko 😳😁 raz rodziłam naturalnie i bardzo b chciała jeszcze raz pomimo wszystko, bo jak córka wyszła w końcu ze mnie bóle ustąpiły- a rodziłam jeszcze z bólami krzyżowymi. Nie wiem co wtedy było gorsze czy skurcze czy te bóle krzyżowe. Na łagodzenie bólu miałam prysznic więc tu i tu najlepiej na raz bym się polewala, pomagało 😁 w razie też przyszło by wam do głowy poprosić o oksytocyne na przyspieszenie porodu (mi się tak dłużyło właśnie że poprosiłam sama) to skurcze nabierają diabelskiego tempa 😁 nawet pozycji nie szło zmienić. Fakt poszło szybciej, ale skurcz za skurczem, przemyślcie to 😁😁😁
Pewnie temat się jeszcze pojawi, a propos planu porodu- nie pisałam i nie mam zamiaru, bo ani mnie ani moich koleżanek o te plany nikt nie spytał, a uważam że życzyć sobie można a wszystko wyjdzie i tak w trakcie.
Jak pomysle o oxy to płakać mi się chce. 8 godzin leżałam podpięta. Skurcz za skurczem, tak się darlam, ze oddzial zamknęli 🙈
 
ja odstawiłam od cyca tydzień temu z dnia na dzień 😅 aż w szoku jestem bo nawet jej uśpić bez karmienia nie umiałam. W ogóle nie ma smoczka i nie umiała pic z butelki, wcześniej próbowałam jej dawać mleko mm to pluła aż tydzień temu kupiłam hipp combiotik zrobiłam pare podejść i teraz uwielbia pic z butelki i później ja troszkę pobujam i spi. Niby nie trzeba po roku dawać mm ale ja się jednak trochę cykam ze złapie jakaś anemię czy coś;) chociaż staram się jej urozmaicać dietę.
Z samopoczuciem to dramat, do środy nie było mi kompletnie nic i pochwaliłam się u gina na wizycie ze się super czuje i od czwartku mega mdłości nawet już raz wymiotowałam. Z corka mnie trochę mdlilo ale było ok nawet kawę mogłam wypić a teraz nie 😔a Ty jak się czujesz?
Z dnia na dzień, to tak się da😳 mój plan jest żeby po roku dawać krowie tylko nocki będą najgorsze bo potrafi się budzić co dwie godziny i cyc bardziej to chyba na przytulenie jest i śpi dalej. No ale wyciągam klopsa z łóżeczka i wkładam z powrotem bo nie chce żeby spała ze mną i mężem.

Czuję się w miarę, trochę apetytu mi brakuje i ciągle chce mi się spac,a to z tym szkrabem nie jest możliwe 😑

A na kiedy masz termin?
 
Dziewczyny, które maja plamienia, czy lekarze sprawdzali wam podczas badania czy macie jakieś krwiaczki czy nadżerki? U mnie było czysto, z dzieckiem wszystko okej i pojawiło się brązowe plamienie.
Przed chwila na papierze pojawiła się mała smuga, cierpliwie czekam do środy, zastanawiam się tylko skąd może się to brać 🧐 czy coś lekarze Wam mówili? Biorę duphaston 2x dziennie.
 
Czy któraś z Was zmaga się z bólem w krzyżu? Wczoraj byłam na bardzo długim spacerze, dzisiaj raptem 3 km, a tak boli :(
Ja tez większość czasu jestem w domu, bo mamy pełnoprawny lockdown :/
Ja się zmagam od samego początku z bólem kręgosłupa uwierz mi nie jest mi lekko. Nawet gorzej boli jak leżę
 
Dziewczyny, które maja plamienia, czy lekarze sprawdzali wam podczas badania czy macie jakieś krwiaczki czy nadżerki? U mnie było czysto, z dzieckiem wszystko okej i pojawiło się brązowe plamienie.
Przed chwila na papierze pojawiła się mała smuga, cierpliwie czekam do środy, zastanawiam się tylko skąd może się to brać 🧐 czy coś lekarze Wam mówili? Biorę duphaston 2x dziennie.
U mnie było w piątek wystraszyłam się i pognałam do lekarza na szczęście w macicy czysto był pęcherzyk zero krwawień. Mówił że to mogło być od szyjki zewnętrzne, skróciła się i podkrwawiła. Mam luteine 2razy na dzień i duohaston 3razy na dzień
 
Chciałam się z Wami pożegnać, dziś wszystko się skończyło, lecą że mnie grube skrzepy i brzuch niemiłosiernie boli, wiem że wiele z Was też jest po przejściach, nie życzę tego największemu wrogowi, dziękuję za wasze wsparcie i życzę pięknych zdrowych dzudziusiow
Kochana trzymaj się ♥️♥️♥️♥️♥️♥️
 
reklama
U mnie było w piątek wystraszyłam się i pognałam do lekarza na szczęście w macicy czysto był pęcherzyk zero krwawień. Mówił że to mogło być od szyjki zewnętrzne, skróciła się i podkrwawiła. Mam luteine 2razy na dzień i duohaston 3razy na dzień

Mi tylko powiedział ze sygnałem powinno być duże krwawienie o świeżej krwi... i ze wtedy na pogotowie jechać :/
Póki co nie będę się stresować, poodpoczywam bo od środy pierwszy raz dopiero się to zdarzyło :) wcześniej nic
 
Do góry