reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrześniowe mamy 2021

To moja pierwsza ciąża i takie historie trzeba czytać bo poród to nie film, dziecko po 20 minutach na świecie a na głowie loki od fryzjera i makijaż [emoji1787]
Ja 2 dni rodzilam naturalnie. Bole krzyzowe nikt mi nie wierzył ze je mam wyslali mnie raz do domu to poczekalam na zmiane i wrocilam [emoji23]wszystkie znieczulenia przetestowane lazenie po schodach a rozwarcie 1cm...oxy i pomoglo od razu. Bylam cieta plus popekalam do tego. Syn mial duza główkę i musieli vacum wyciagac. Powiedziałam sobie ze druga cesarka bedzie jednak teraz znowy chce naturalnie.[emoji12] Nie mam blizny pozsztwali mnie ładnie. Jedynie co mnie czeka na pewno to lozysko pod narkoza bo przykleilo mi sie do sciany i mialam krwotok. Ale co tam potem sobie chociaz troche pospalam [emoji23][emoji87]






@O_92 bardzo wspolczuje
 
reklama
Dziewczyny, które maja plamienia, czy lekarze sprawdzali wam podczas badania czy macie jakieś krwiaczki czy nadżerki? U mnie było czysto, z dzieckiem wszystko okej i pojawiło się brązowe plamienie.
Przed chwila na papierze pojawiła się mała smuga, cierpliwie czekam do środy, zastanawiam się tylko skąd może się to brać 🧐 czy coś lekarze Wam mówili? Biorę duphaston 2x dziennie.
U mnie nie było krwiaka ani nic takiego. A mój problem z krwawieniem prawdopodobnie jest z powodu hormonów. Ale nie wiem skąd było to drugie krwawienie w piątek. Czekam na wizytę w środę. Oj to środa będzie obfita w wizyty :-)
 
Witam dziewczyny :) jestem mamą 11 miesięcznej córki, ostatnią miesiączkę miałam 04.12 byłam w środę u lekarza i stwierdził, że 6 tydzień kazał zrobić badania i wrócić za dwa tygodnie.
Z wielką chęcią do Was dołączę [emoji4]
Witaj :-) to będziesz miała małą różnicę wieku, nie to co u mnie - 14 lat [emoji1787]
 
reklama
Do góry