reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Chciałam się z Wami pożegnać, dziś wszystko się skończyło, lecą że mnie grube skrzepy i brzuch niemiłosiernie boli, wiem że wiele z Was też jest po przejściach, nie życzę tego największemu wrogowi, dziękuję za wasze wsparcie i życzę pięknych zdrowych dzudziusiow
Przykro mi bardzo :-(
Prywatnie czy na NFZ?
Prywatnie
 
Dzien dobry Dziewczyny. Wstajemyyyy. :) mam pytanko. Która jest już po 1 cesarce i szykuje się na nastepna?
Ja pierwszy poród miałam naturalny, trwał niecałe 6h więc szybciutko. Nastawiłam się na znieczulenie ale jak dojechałam do szpitala było już za późno na podanie 🙈 Drugi poród cesarka, ale zaczęło się naturalnie, wzięli mnie na stół jak miałam skurcze co 3min. Synek był ułożony pośladkowo. I powiem wam tak, przy naturalnym mega ból w trakcie porodu, ale po jesteś od razu sprawna. Natomiast po CC sam poród nie boli, ale dochodzenie do siebie zajmuje wieeeeele więcej czasu. A teraz nie wiem co będzie 🙈 w sumie to obawiam się i jednej i drugiej opcji 😉
 
Witam dziewczyny :) jestem mamą 11 miesięcznej córki, ostatnią miesiączkę miałam 04.12 byłam w środę u lekarza i stwierdził, że 6 tydzień kazał zrobić badania i wrócić za dwa tygodnie.
Z wielką chęcią do Was dołączę 😊
Witam, widze mamy mega podobna sytuacje, moja córka za 2 tygodnie skończy rok 😳
 
Wg mnie nie ma jednej odpowiedzi co do porodu. Wiadomo na lepsze niby. Ja miałam CC i leżałam z dziewczyną po sn. Ja smigalam a ona leżała.plackiem. ale mnie szybko pionizowali. 9:41 CC a wieczorem już musiałam wstać się umyć
 
reklama
Do góry