reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Cześć dziewczyny. Melduję się, bo zaczęłam obserwować. Wygląda na to, że będę wrześniówką. Mam 36 lat, córkę 13 lat z 2008 i synka półtorarocznego z czerwca 2019. Okres jak nigdy mi się spóźnia 4 dni więc popoluniu zrobiłam test- jak widać pozytyw. Powtórzę rano, ale to chyba formalność. Aktualnie 4+5, tp z OM na 11.09. Jeszcze to do mnie nie dociera, bo myślałam, że już nam starczy dzieci. Mam ułożone życie, dzieci już właściwie odchowane, niedawno wróciłam do pracy, dawnego życia, a tu znowu wszystko od początku. Z drugiej strony synek będzie miał rodzeństwo z mniejszą różnicą wieku, wyprawki nie zdążyłam jeszcze sprzedać, otrząsne się z pierwszego szoku i tylko się cieszyć. Życzę wszystkim spokojnych ciąż.
 

Załączniki

  • 20210105_211546.jpg
    20210105_211546.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 118
Cześć dziewczyny. Melduję się, bo zaczęłam obserwować. Wygląda na to, że będę wrześniówką. Mam 36 lat, córkę 13 lat z 2008 i synka półtorarocznego z czerwca 2019. Okres jak nigdy mi się spóźnia 4 dni więc popoluniu zrobiłam test- jak widać pozytyw. Powtórzę rano, ale to chyba formalność. Aktualnie 4+5, tp z OM na 11.09. Jeszcze to do mnie nie dociera, bo myślałam, że już nam starczy dzieci. Mam ułożone życie, dzieci już właściwie odchowane, niedawno wróciłam do pracy, dawnego życia, a tu znowu wszystko od początku. Z drugiej strony synek będzie miał rodzeństwo z mniejszą różnicą wieku, wyprawki nie zdążyłam jeszcze sprzedać, otrząsne się z pierwszego szoku i tylko się cieszyć. Życzę wszystkim spokojnych ciąż.

Mój syn jest z kwietnia 2019 :) gratulacje!
 
Hej, gratulacje dla wszystkich przyszłych mam 🙂
Trochę was podczytuję ale jestem jeszcze przed testem więc się nie nakręcam :)
Małymi kroczkami zaczęliśmy starać się o drugiego dzidziusia dlatego moje przeczucia na 99% mówią mi, że to TO :p
Wolę odczekać jeszcze kilka dni, dopiero mam termin okresu, a regularnych objawów jak co miesiąc póki co brak :p

Którego dnia cyklu robiłyście test ?
25 albo 26 cykle mam 29 dniowe i już wyszedł cień cienia
 
Cześć dziewczyny. Melduję się, bo zaczęłam obserwować. Wygląda na to, że będę wrześniówką. Mam 36 lat, córkę 13 lat z 2008 i synka półtorarocznego z czerwca 2019. Okres jak nigdy mi się spóźnia 4 dni więc popoluniu zrobiłam test- jak widać pozytyw. Powtórzę rano, ale to chyba formalność. Aktualnie 4+5, tp z OM na 11.09. Jeszcze to do mnie nie dociera, bo myślałam, że już nam starczy dzieci. Mam ułożone życie, dzieci już właściwie odchowane, niedawno wróciłam do pracy, dawnego życia, a tu znowu wszystko od początku. Z drugiej strony synek będzie miał rodzeństwo z mniejszą różnicą wieku, wyprawki nie zdążyłam jeszcze sprzedać, otrząsne się z pierwszego szoku i tylko się cieszyć. Życzę wszystkim spokojnych ciąż.
Fajnie! Witaj. Ja mam corke z 2007 ;) U mnie tez bedzie 3 ;)
 
Dziewczyny was też męczą takie kłucia w dole brzucha? Raz lewo, raz prawo, czasami na środku. Do tego do dochodzą mdłości praktycznie całodniowe :o
 
Dziewczyny was też męczą takie kłucia w dole brzucha? Raz lewo, raz prawo, czasami na środku. Do tego do dochodzą mdłości praktycznie całodniowe :o
Mnie tylko czasami raz coś zakluje ale nie jest to też mega dokuczliwe. Odczuwalne ale zaraz mija i zapominam i nie zdarza się często. 🤷‍♀️
 
Wina bezalkoholowe są miedzy innymi w rossmannie. Problem jest niestety taki jak z piwami-nie zawsze są to wina 0,0%, jeśli nie jest to zaznaczone to dopuszczalne jest stężenie alkoholu do 0,5%. Wtedy to już według własnego sumienia ;)

Zobacz załącznik 1223101
A to nie ma co ;)
Kiedyś właśnie słyszałam żeby dokładnie sprawdzać czy na etykiecie są trzy zera czyli 0,00% niektóre piwka tak maja

Dziewczyny was też męczą takie kłucia w dole brzucha? Raz lewo, raz prawo, czasami na środku. Do tego do dochodzą mdłości praktycznie całodniowe :o
Mdłości nie mam, ale kłucia co jakiś czas od kilku dni :) aż sobie wmawiam ze chyba się jakaś przewrażliwiona zrobilam :)

umówiłam wizytę na 7.01, będzie wtedy dopiero 4+4 ale kiedyś miałam problemy z infekcjami, chce się upewnić ze teraz na pewno nic nie mam :)
Na serduszko wiadomo za szybko, ale pęcherzyk będzie widoczny?
 
reklama
Dziewczyny was też męczą takie kłucia w dole brzucha? Raz lewo, raz prawo, czasami na środku. Do tego do dochodzą mdłości praktycznie całodniowe :o
Wiecie co, mi wlasciwie przeszly mdlosci. Do tego opuscil mnie taki spokoj jaki mialam w sobie jak tylko sie dowiedzialam o ciazy. Nie wiem czy to nie swiadczy o czyms niepokojacym. Ale mam nadzieje ze sie myle.
 
Do góry