reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Będzie u Ciebie wszystko dobrze, nie każda choroba to korona, także bierz leki jak lekarz przepisał i wyzdrowiejsze szybko :) :) :) czasem.wlasnie człowiek taki chodzi połamany za mało żeby zmotywować się iść do lekarza, a na tyle dużo, że to życie utrudnia,przeciaga się to w czasie, a koniec końców i tak trzeba iść :)
Napisane w punkt 👌
 
reklama
Ja dzis musiałam wysypać sie szefowej, wczesnie, ale sytuacja tego wymagała, na szczęście przyjela to pozytywnie, nawet polecila mi dobrego lekarza, i po namyśle zapisałam się do niego, także miałam mieć wizytę 20 to idę jednak 25 :D i tak na szybko w czwartek, żeby się upewnić czy to chwilowe plamienie to nic groźnego, ale to do jakiegos przypadkowego lekarza będzie 5+5 także na pewno za wiele nie zobaczy oprócz pęcherzyka , No ale oby zobaczył go w macicy, a nie jajowodcie czy cos
 
Witajcie!
niespodziewanie do was dołączam, wczoraj wieczorem tez wyszedł pozytywny, dzisiaj rano potwierdziłam drugim :)
Trochę niespodziewanie bo 31.12 (28dc) test był negatywny, ale istnieje prawdopodobieństwo ze moje cykle są nieco dluzesze (poprzedni miał 32dni). Dokładnie nie powiem bo przez kilka lat byłam na tabletkach anty 🤷‍♀️
betę umówiłam na poniedziałek i środę w przyszłym tyg niestety nic wcześniej nie było :(
Dziś apka pokazuje 4+2 :)
 
Hejka. Zrobiłam test i jest słaba krecha. Jestem spanikowana bo w czerwcu miałam poronienie zatrzymane a w październiku poronienie samoistne. Na pokładzie mam 4,5 letnią córkę. Potem 3 lata starań i nic. Poronienia mnie dobiły. Umowa o pracę skończyła mi się w listopadzie także jestem bez niczego. Ale po poronieniach stwierdziłam że rodzina ważniejsza. Muszę się zapisać do gin na obstawienie lekami. Póki co od testu kazała mi brać acard
To trzymam kciuki, żeby się udało! W końcu do trzech razy sztuka 🥰
 
Hej, przyszłam się przywitać. Gratulacje dla wszystkich przyszłych mam 🙂
 
Ostatnia edycja:
Hej, gratulacje dla wszystkich przyszłych mam 🙂
Trochę was podczytuję ale jestem jeszcze przed testem więc się nie nakręcam :)
Małymi kroczkami zaczęliśmy starać się o drugiego dzidziusia dlatego moje przeczucia na 99% mówią mi, że to TO :p
Wolę odczekać jeszcze kilka dni, dopiero mam termin okresu, a regularnych objawów jak co miesiąc póki co brak :p

Którego dnia cyklu robiłyście test ?
Ja to przed terminem ale dzisiaj mnie męczyło żeby zrobić
 
Hej, gratulacje dla wszystkich przyszłych mam 🙂
Trochę was podczytuję ale jestem jeszcze przed testem więc się nie nakręcam :)
Małymi kroczkami zaczęliśmy starać się o drugiego dzidziusia dlatego moje przeczucia na 99% mówią mi, że to TO :p
Wolę odczekać jeszcze kilka dni, dopiero mam termin okresu, a regularnych objawów jak co miesiąc póki co brak :p

Którego dnia cyklu robiłyście test ?
Ja robiłam 22 dc przy 25c i pokazały dwie ładne kreski :)
 
reklama
Do góry