reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Hej, gratulacje dla wszystkich przyszłych mam 🙂
Trochę was podczytuję ale jestem jeszcze przed testem więc się nie nakręcam :)
Małymi kroczkami zaczęliśmy starać się o drugiego dzidziusia dlatego moje przeczucia na 99% mówią mi, że to TO :p
Wolę odczekać jeszcze kilka dni, dopiero mam termin okresu, a regularnych objawów jak co miesiąc póki co brak :p

Którego dnia cyklu robiłyście test ?
ja 26 :) mam cykle 28 dniowe
 
Wiedziałyśmy,ze jest wino 0%? :D
Mój mąż mnie zaskakuje :p

Także Nasze zdrowie Panie i Naszych wyczekiwanych fasolek ❤️
 

Załączniki

  • IMG_0495.jpg
    IMG_0495.jpg
    99,1 KB · Wyświetleń: 95
Hej, gratulacje dla wszystkich przyszłych mam 🙂
Trochę was podczytuję ale jestem jeszcze przed testem więc się nie nakręcam :)
Małymi kroczkami zaczęliśmy starać się o drugiego dzidziusia dlatego moje przeczucia na 99% mówią mi, że to TO :p
Wolę odczekać jeszcze kilka dni, dopiero mam termin okresu, a regularnych objawów jak co miesiąc póki co brak :p

Którego dnia cyklu robiłyście test ?
27 dzień cyklu - test pozytywny. Dwa dni wcześniej - test negatywny.
 
A skąd jesteście? Ja

Hej, gratulacje dla wszystkich przyszłych mam 🙂
Trochę was podczytuję ale jestem jeszcze przed testem więc się nie nakręcam :)
Małymi kroczkami zaczęliśmy starać się o drugiego dzidziusia dlatego moje przeczucia na 99% mówią mi, że to TO :p
Wolę odczekać jeszcze kilka dni, dopiero mam termin okresu, a regularnych objawów jak co miesiąc póki co brak :p

Którego dnia cyklu robiłyście test ?
ja 9 dpo bo już nie mogłam wytrzymać, była kreska, ale ledwo widoczna na tyle, że mąż za cholere jej nie mógł dostrzec, ale ja widziałam i to najważniejsze :DD
 
Hej, gratulacje dla wszystkich przyszłych mam 🙂
Trochę was podczytuję ale jestem jeszcze przed testem więc się nie nakręcam :)
Małymi kroczkami zaczęliśmy starać się o drugiego dzidziusia dlatego moje przeczucia na 99% mówią mi, że to TO :p
Wolę odczekać jeszcze kilka dni, dopiero mam termin okresu, a regularnych objawów jak co miesiąc póki co brak :p

Którego dnia cyklu robiłyście test ?
33dc, w 29dc był negatywny, poprzedni cykl miałam 32d
 
reklama
Gdzie takie cudo mona kupić?
przyznaje ze wczoraj wieczorem robiłam test dlatego ze mieliśmy pic wino, no ale ostatecznie winka nie było [emoji3526]

Wina bezalkoholowe są miedzy innymi w rossmannie. Problem jest niestety taki jak z piwami-nie zawsze są to wina 0,0%, jeśli nie jest to zaznaczone to dopuszczalne jest stężenie alkoholu do 0,5%. Wtedy to już według własnego sumienia ;)

IMG_5187.png
 
Do góry