reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

@Greta826 miałam straszne bóle, ale już przeszły. Lekarz powiedział, że to całkiem normalne. Spokojnie Kochana, tam wszystko przechodzi rewolucję :) choc wiem, że łatwo mówić.
@Kelly. Wszystko zależy od tego kiedy była owulacja i zagnieżdżenie. Beta musi być powyżej 1000 albo 1500. Ja byłam wczoraj 5+2 i dopiero byl pęcherzyk. Ale idź dla własnego spokoju :)
@Ewelina0103 wszystko będzie dobrze! Mdłości zawsze mogą wrócić i będziesz tęsknić za ich brakiem. U mnie też 3 dziecko ;) chłopcy 8 i 6 lat :) teraz też pewnie będzie chłopiec.
 
reklama
Jeszcze takie pytanie dziewczyny. Z jaką wagą startujecie? Mi lekarz powiedział, że w ciąży powinnam przytyć między 5, a 9 kg ale wydaje mi się to coś niemożliwego... w pierwszej ciąży przytyłam 37 kg, w drugiej 16 kg 😱
 
Jeszcze takie pytanie dziewczyny. Z jaką wagą startujecie? Mi lekarz powiedział, że w ciąży powinnam przytyć między 5, a 9 kg ale wydaje mi się to coś niemożliwego... w pierwszej ciąży przytyłam 37 kg, w drugiej 16 kg [emoji33]

Startuje niestety z duża wagą ;) z taka samą startowałam w poprzedniej ciąży. Wtedy trafiłam raz na wizytę do lekarki, która mnie nieźle nastraszyła czym grozi duża nadwaga w ciąży. Bardzo się pilnowałam i przed porodem miałam tylko +8kg. Wiec to możliwe :) teraz tez mam zamiar się powstrzymywać, bo wiem jak ciężko to potem zrzucić.
 
Jeszcze takie pytanie dziewczyny. Z jaką wagą startujecie? Mi lekarz powiedział, że w ciąży powinnam przytyć między 5, a 9 kg ale wydaje mi się to coś niemożliwego... w pierwszej ciąży przytyłam 37 kg, w drugiej 16 kg 😱
Ja ważę 60 kg przy wzroście 170 cm
 
Dziewczyny was też męczą takie kłucia w dole brzucha? Raz lewo, raz prawo, czasami na środku. Do tego do dochodzą mdłości praktycznie całodniowe :o
Ja jeszcze nic nie czuje. Ale w poprzednich ciążach też nie miałam żadnych objawów, mdłości itp. oprócz braku okresu. A takie uklucia to ponoć normalne, nawet bóle jak na okres.
Jeszcze takie pytanie dziewczyny. Z jaką wagą startujecie? Mi lekarz powiedział, że w ciąży powinnam przytyć między 5, a 9 kg ale wydaje mi się to coś niemożliwego... w pierwszej ciąży przytyłam 37 kg, w drugiej 16 kg 😱
Ja 61 kg przy wzroście 173. W pierwszej ciąży przytyłam 16 kg, w drugiej się pilnowałam i 10. Teraz też będę się starała tyle, bo za drugim praktycznie 2 miesiące po porodzie bez wysiłku wróciłam do wagi z przed ciąży. Startowałam wtedy z 65kg. Później zrzucilam jeszcze dodatkowe 10 między innymi dlatego, że karmiłam piersią przez 13 miesięcy.
 
Jeszcze takie pytanie dziewczyny. Z jaką wagą startujecie? Mi lekarz powiedział, że w ciąży powinnam przytyć między 5, a 9 kg ale wydaje mi się to coś niemożliwego... w pierwszej ciąży przytyłam 37 kg, w drugiej 16 kg 😱
Ja mam 57kg i 175cm, to moja pierwsza ciąża nie wiem czego się spodziewać 😱 myśle ze zamknę się w +15kg, tak bym przynajmniej chciała
 
reklama
Jeszcze takie pytanie dziewczyny. Z jaką wagą startujecie? Mi lekarz powiedział, że w ciąży powinnam przytyć między 5, a 9 kg ale wydaje mi się to coś niemożliwego... w pierwszej ciąży przytyłam 37 kg, w drugiej 16 kg 😱
Ja w pierwszej ciąży startowałam z waga 62 przy wzroście 160 cm. Przytylam 14kg . Po porodzie zeszlo mi do 67 i raz lepiej raz gorzej. Teraz startuje z 68 i mam zamiar sie pilnować i zamknąć się w 80😂😂
 
Do góry