reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny was też męczą takie kłucia w dole brzucha? Raz lewo, raz prawo, czasami na środku. Do tego do dochodzą mdłości praktycznie całodniowe :o
Tak, ja też mam takie kłucia, najbardziej w lewym jajniku (z niego była owulacja).

Mdłości nie mam żadnych.
 
Ostatnia edycja:
ja mam czasem tak że zaboli mnie jak na okres :/
Dziewczyny a kiedy mówicie o ciąży rodzicom i bliskim znajomym ?
ja czekam do pierwszego usg :)
 
ja mam czasem tak że zaboli mnie jak na okres :/
Dziewczyny a kiedy mówicie o ciąży rodzicom i bliskim znajomym ?
ja czekam do pierwszego usg :)
Ja na pewno poczekam dłużej, po ostatnim poronieniu boję się zapeszyć. Niestety w pracy szybko się dowiedzą bo ze względów zdrowotnych będę musiała iść już niedługo na L4 (w momencie gdy będzie już bijące serduszko).
 
Ja startuje z wagą 62kg wzrost 171, przed poronieniem wrześniowym miałam 64 ale 3kg mi spadło w dwa dni w szpitalu
 
Cześć Dziewczyny!:) gratulacje!
Dołączam do wrześniowych mam, dowiedziałam się w Sylwestra, obecnie wchodzę w 5tc a wizyta 20.01. Jeśli wszystko będzie dobrze to planujemy powiedzieć rodzicom w dzień babci i dziadka, żeby się już przygotowali, ze będzie to ich święto niedługo :D z objawów to bolesność piersi, wzdęcia i parcie na pęcherz, czasami tez ciągniecie w podbrzuszu. Czy coś bierzecie z sumplementow już, czy czekacie na wizytę?
 
ja mam czasem tak że zaboli mnie jak na okres :/
Dziewczyny a kiedy mówicie o ciąży rodzicom i bliskim znajomym ?
ja czekam do pierwszego usg :)
Dzisiaj się widzę z teściami więc będzie ciężko sie nie wygadać, ale jeszcze poczekam do pierwszego usg. Chciałabym iść do lekarza w okolicy dnia babci, ale jeszcze nie wiem czy uda się umowić.
Cześć Dziewczyny!:) gratulacje!
Dołączam do wrześniowych mam, dowiedziałam się w Sylwestra, obecnie wchodzę w 5tc a wizyta 20.01. Jeśli wszystko będzie dobrze to planujemy powiedzieć rodzicom w dzień babci i dziadka, żeby się już przygotowali, ze będzie to ich święto niedługo :D z objawów to bolesność piersi, wzdęcia i parcie na pęcherz, czasami tez ciągniecie w podbrzuszu. Czy coś bierzecie z sumplementow już, czy czekacie na wizytę?
Ja zaczęłam szybko brać kwas foliowy, bo tylko to miałam w domu. Dowiedziałam się o ciąży wczoraj i nawet nie brałam kwasu, bo nie planowalam. Będę chciała jutro kupić jakiś zestaw witamin. Poprzednio brałam Prenatal uno w I trymestrze. Polecam te stronę, aby dobrać ci komu najlepiej pasuje: Link do: Witaminy w ciąży - jak wybrać najlepsze? Ranking 25 popularnych suplementów diety. - Pan Tabletka
 
Cześć Dziewczyny!:) gratulacje!
Dołączam do wrześniowych mam, dowiedziałam się w Sylwestra, obecnie wchodzę w 5tc a wizyta 20.01. Jeśli wszystko będzie dobrze to planujemy powiedzieć rodzicom w dzień babci i dziadka, żeby się już przygotowali, ze będzie to ich święto niedługo :D z objawów to bolesność piersi, wzdęcia i parcie na pęcherz, czasami tez ciągniecie w podbrzuszu. Czy coś bierzecie z sumplementow już, czy czekacie na wizytę?
Gratulacje! ❤️
ja biorę kwas foliowy od kilku miesięcy
 
Cześć Dziewczyny!:) gratulacje!
Dołączam do wrześniowych mam, dowiedziałam się w Sylwestra, obecnie wchodzę w 5tc a wizyta 20.01. Jeśli wszystko będzie dobrze to planujemy powiedzieć rodzicom w dzień babci i dziadka, żeby się już przygotowali, ze będzie to ich święto niedługo :D z objawów to bolesność piersi, wzdęcia i parcie na pęcherz, czasami tez ciągniecie w podbrzuszu. Czy coś bierzecie z sumplementow już, czy czekacie na wizytę?
ja biorę kwas foliowy i mamadha + premium :) do tego dużo warzyw i owoców,ciemnego pieczywka i rybka :)
 
reklama
Jeszcze takie pytanie dziewczyny. Z jaką wagą startujecie? Mi lekarz powiedział, że w ciąży powinnam przytyć między 5, a 9 kg ale wydaje mi się to coś niemożliwego... w pierwszej ciąży przytyłam 37 kg, w drugiej 16 kg 😱
Ja startuje z wagą 70 kg. Ale ja kawał baby jestem, 180 cm 🙂 sama jestem ciekawa,ile mnie w ciąży przybędzie 🙂
 
Do góry