reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Ja tez z tych panikujących, pojechałam na IP z brązowym plamieniem to baba prawie mnie wyrzuciła stamtąd. Powiedziała ze przyjeżdża się z krwawieniem... trafiłam na lekarkę diabła 😉 ale uspokoiłam się bo na usg było wszystko w porządku wiec jak masz spać spokojnie a plamienie jeszcze się pojawi to jedz
Wolałabym nie jechać na SOR bo mnie tam zostawią 😟
 
reklama
Dzien dobry. Miłej niedzieli życzę[emoji4]
U nas w koncu spadl snieg ale jest go tak duzo i wieje i dalej sypie ze i tak z synkiem nie wyjde bo by go do polowy przykryło [emoji23]
Pierwsza taka fajna zima od kilku tak tu w de gdzie mieszkam.
 
A ja się obudziłam cycki nie bolą. Wieczorem i w nocy jeszcze bolaly. Więc.m.schize że.serduszko przestało bić. Ciekawe wieczorem czy będą.bolec.....
 
A ja się obudziłam cycki nie bolą. Wieczorem i w nocy jeszcze bolaly. Więc.m.schize że.serduszko przestało bić. Ciekawe wieczorem czy będą.bolec.....
Ja mam dziś to samo... Byłam nastawiona ze ta ciąża będzie inna, zdrowa, donoszona... A dziś wstaje i zero mdłości, zero boli piersi tylko brzuch mnie zaczyna boleć... Ale to chyba że stresu. Do wizyty 20 dni... Zwariuje.
A ty kiedy masz wizytę?
 
Podpisałam papier ze nie wyrażam zgody na hospitalizacje i już. Ale faktycznie jeśli aż tak bardzo nie plamisz warto poczekać na swojego lekarza
Na razie wczoraj było jednorazowo taki kawa z mlekiem śluz. Dziś sucho narazie. Ale już mi się papier skończył od podcierania i sprawdzania. Czy ktoś jest z okolic Krakowa i wie o jakimś lekarzu który przyjmuje w niedzielę ?
 
reklama
Na razie wczoraj było jednorazowo taki kawa z mlekiem śluz. Dziś sucho narazie. Ale już mi się papier skończył od podcierania i sprawdzania. Czy ktoś jest z okolic Krakowa i wie o jakimś lekarzu który przyjmuje w niedzielę ?
Na Znanym Lekarzu widzę, że dzisiaj jest dostępny jakiś Andrzej Bałasz, może spróbuj się umówić na wizytę jeśli faktycznie jesteś zaniepokojona i nie chcesz na IP.
 
Do góry