reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Żebym była tą „niektórą „ kobietą co w artykule , jak nie wyjdzie to nie będę próbować więcej razy .
 

Załączniki

  • BA89AC25-7027-4324-8F45-ED3333142E85.jpeg
    BA89AC25-7027-4324-8F45-ED3333142E85.jpeg
    227,8 KB · Wyświetleń: 74
Jesteś tą niektorą kobietą [emoji8] a na kiedy masz następną wizytę? Może sprobuj dla uspokojenia jakąś wizytę umówić na ten tydzień?
Mój lekarz przyjmuje tylko w środy i piątki. Czemu takie rzeczy przytrafiają się akurat przed niedzielą. Może dotrwam jakoś do poniedziałku i kogoś znajdę. Ja z tych co muszą wiedzieć JUŻ. Ale chyba nawet cycki bolą słabo ... albo wogóle .... już nic nie wiem
 
Mój lekarz przyjmuje tylko w środy i piątki. Czemu takie rzeczy przytrafiają się akurat przed niedzielą. Może dotrwam jakoś do poniedziałku i kogoś znajdę. Ja z tych co muszą wiedzieć JUŻ. Ale chyba nawet cycki bolą słabo ... albo wogóle .... już nic nie wiem
Przede wszystkim nie panikuj. Jeśli ma Cię to uspokoić, to na szybko gina znajdź na poniedziałek. Albo jeśli jutro by plamienie się powtórzyło, to sprobuj jechać na ip.
 
Mój lekarz przyjmuje tylko w środy i piątki. Czemu takie rzeczy przytrafiają się akurat przed niedzielą. Może dotrwam jakoś do poniedziałku i kogoś znajdę. Ja z tych co muszą wiedzieć JUŻ. Ale chyba nawet cycki bolą słabo ... albo wogóle .... już nic nie wiem
To może jedz jutro na IP?
 
reklama
Mój lekarz przyjmuje tylko w środy i piątki. Czemu takie rzeczy przytrafiają się akurat przed niedzielą. Może dotrwam jakoś do poniedziałku i kogoś znajdę. Ja z tych co muszą wiedzieć JUŻ. Ale chyba nawet cycki bolą słabo ... albo wogóle .... już nic nie wiem
Ja tez z tych panikujących, pojechałam na IP z brązowym plamieniem to baba prawie mnie wyrzuciła stamtąd. Powiedziała ze przyjeżdża się z krwawieniem... trafiłam na lekarkę diabła 😉 ale uspokoiłam się bo na usg było wszystko w porządku wiec jak masz spać spokojnie a plamienie jeszcze się pojawi to jedz
 
Do góry