reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny, wiem że już było o bólach podbrzusza. Macie też takie "rwące" bóle? Zauważyłam od jakiegoś tygodnia, że boli mnie na wieczór lub kiedy kładę się już spać. Tak czasami mocno rwie na dole, że zastanawiam się czy to jest normalne
Mnie boli, albo takie lekkie rwanie czuję, jak leżę plackiem na wyrku i mam długo nogi wyprostowane. Także leżenia w tkaiej pozycji staram się unikać. Wszystko w srodku jest naciągnięte, to dlatego chyba tka boli, ale ekspertem medycznym nie jestem niestety [emoji4]
 
Bosze ale jestem załamana , lekko brązowe miałam na papierze. Dziś 8+0 . Noe wiem co mam robić? Czy panikować ? Muszę się uspokoić
Może to nic groźnego, ale jakby się nasiliło to idź jutro na ip żeby Cię zbadali. Albo jak do jutra nie przejdzie, to jak najszybciej do gin się jakiegokolwiek w poniedzialek dostań. A jak przejdzie to ze spokojem. U mnie wtedy w 7+6 się takie cos zaczelo, ale nie u kazdej się musi tak skończyć jak u mnie wtedy, więc bądź przede wszystkim spokojna :-) chociaż wiem że to nie jest latwe.

A nie mialas przypadkiem dostac teraz kolejnego okresu? Czasami wlasnie przez termin wypadającej kolejnej miesiączki pojawia się lekkie tkaie brązowe plamienie wlasnie. Uszy do góry, bedzie dobrze
 
Może to nic groźnego, ale jakby się nasiliło to idź jutro na ip żeby Cię zbadali. Albo jak do jutra nie przejdzie, to jak najszybciej do gin się jakiegokolwiek w poniedzialek dostań. A jak przejdzie to ze spokojem. U mnie wtedy w 7+6 się takie cos zaczelo, ale nie u kazdej się musi tak skończyć jak u mnie wtedy, więc bądź przede wszystkim spokojna :-) chociaż wiem że to nie jest latwe.

A nie mialas przypadkiem dostac teraz kolejnego okresu? Czasami wlasnie przez termin wypadającej kolejnej miesiączki pojawia się lekkie tkaie brązowe plamienie wlasnie. Uszy do góry, bedzie dobrze
No miałam właśnie teraz dostać . Ale jak to się u ciebie wtedy rozkręciło w krew?
 
reklama
Bosze ale jestem załamana , lekko brązowe miałam na papierze. Dziś 8+0 . Noe wiem co mam robić? Czy panikować ? Muszę się uspokoić
. A bierzesz jakieś leki? Nadchodzi dzień Twojej planowanej miesiączki? Może aplikujesz luteine i sobie podraznilas? Niemniej chyba warto to zgłosić lekarzowi
 
Do góry