reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Witam dziewczyny tak w ogóle w ten paskudnie wietrzny dzień. Ja dopiero wstałam [emoji85] ale miałam znowu poryty sen [emoji85]
Dzisiaj objawowo lekko tzn cos tam ciągnie w podbrzuszu, no i zaczynam 7+1. Uch. Za 4 dni wizyta. Oby bylo dobrze.

W sumi w czuje się troche jakby mniedzy mna a wiekszoscia z was byla przepasc [emoji1787] wkraczacie w 10/11 tydzien i juz macie duże bobaski, a ja dopiero zaczynam 8, nawet nie widzialam serducha jeszcze, mam nadzieję że w czwartek zobaczę.
 
Witam dziewczyny tak w ogóle w ten paskudnie wietrzny dzień. Ja dopiero wstałam [emoji85] ale miałam znowu poryty sen [emoji85]
Dzisiaj objawowo lekko tzn cos tam ciągnie w podbrzuszu, no i zaczynam 7+1. Uch. Za 4 dni wizyta. Oby bylo dobrze.

W sumi w czuje się troche jakby mniedzy mna a wiekszoscia z was byla przepasc [emoji1787] wkraczacie w 10/11 tydzien i juz macie duże bobaski, a ja dopiero zaczynam 8, nawet nie widzialam serducha jeszcze, mam nadzieję że w czwartek zobaczę.

Spokojnie, nie wszystkie 😁 ja mam dopiero 8+coś (nie śledzę tych liczb codziennie, bo mnie to stresuje).

Irytuje mnie to kłucie w podbrzuszu, bo to takie szpilki co 15 sekund, ale właśnie stwierdziłam, że to wcale nie musi być macica tylko jelita 🤔 Przy ciąży nie pilnuję tak diety na zespół jelita drażliwego, ból jelit potrafi mocno promieniować. Więc zrobię sobie dwa trzy dni diety, tj. jedzonko na parze i zobaczymy, co będzie. Lekarz dopiero za miesiąc, ale wiem, że szybko to zleci :-)

Miłego dnia wam zycze! Ja idę tańczyć w rytm Davida Bowie - John I'm only dancing (again). Polecam :-))))
 
Ostatnia edycja:
W sumi w czuje się troche jakby mniedzy mna a wiekszoscia z was byla przepasc [emoji1787] wkraczacie w 10/11 tydzien i juz macie duże bobaski, a ja dopiero zaczynam 8, nawet nie widzialam serducha jeszcze, mam nadzieję że w czwartek zobaczę.
jaka tam przepaść to raptem 2 tygodnie różnicy więc depczesz nam po piętach 😎 powodzenia na wizycie! w czwartek na pewno zobaczysz serduszko. :)
 
Witam dziewczyny tak w ogóle w ten paskudnie wietrzny dzień. Ja dopiero wstałam [emoji85] ale miałam znowu poryty sen [emoji85]
Dzisiaj objawowo lekko tzn cos tam ciągnie w podbrzuszu, no i zaczynam 7+1. Uch. Za 4 dni wizyta. Oby bylo dobrze.

W sumi w czuje się troche jakby mniedzy mna a wiekszoscia z was byla przepasc [emoji1787] wkraczacie w 10/11 tydzien i juz macie duże bobaski, a ja dopiero zaczynam 8, nawet nie widzialam serducha jeszcze, mam nadzieję że w czwartek zobaczę.
Mam podobnie wg OM 7+1 wg USG 6+4, wrzesień ma 30 dni więc w tej grupie może być miesiąc różnicy między nami, ktoś może mieć termin na 1 września a ktoś inny na 30 września ;)
 
reklama
Witam dziewczyny tak w ogóle w ten paskudnie wietrzny dzień. Ja dopiero wstałam [emoji85] ale miałam znowu poryty sen [emoji85]
Dzisiaj objawowo lekko tzn cos tam ciągnie w podbrzuszu, no i zaczynam 7+1. Uch. Za 4 dni wizyta. Oby bylo dobrze.

W sumi w czuje się troche jakby mniedzy mna a wiekszoscia z was byla przepasc [emoji1787] wkraczacie w 10/11 tydzien i juz macie duże bobaski, a ja dopiero zaczynam 8, nawet nie widzialam serducha jeszcze, mam nadzieję że w czwartek zobaczę.
Nie jesteś sama :) Ja mam 7+6 i żadnego usg jeszcze nie miałam wiec kompletnie nie wiem co się dzieje u mnie w środku. I też mam wizytę tak jak Ty w czwartek, i w końcu prywatnie więc w końcu już coś zobaczę :)
 
Do góry