reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Piękne [emoji173][emoji173] ja za to miałam w ub roku lilie ze swojego ogrodu [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173] pięknie pachniały Zobacz załącznik 1234954

Lilie są piękne, tez wsadziłam w zeszłym roku kilka. Mam tez liliowce. Ogólnie tam jest mnóstwo kwiatów, tylko trochę bez ładu i składu, wiec czeka nas trochę pracy, żeby to doprowadzić do jakiegoś sensownego wyglądu. Myślałam, ze ten sezon będzie intensywny jeśli chodzi o prace działkowe, ale wyszło inaczej [emoji28]
 
reklama
Ja dzis kiepsko sie czuje, poszłam do sklepu i prawie tam zeszlam..powoli wrocilam do domu 🤐
Niech to sie juz skończy, bo ciężko funkcjonować 😪
 
Lilie są piękne, tez wsadziłam w zeszłym roku kilka. Mam tez liliowce. Ogólnie tam jest mnóstwo kwiatów, tylko trochę bez ładu i składu, wiec czeka nas trochę pracy, żeby to doprowadzić do jakiegoś sensownego wyglądu. Myślałam, ze ten sezon będzie intensywny jeśli chodzi o prace działkowe, ale wyszło inaczej [emoji28]
Ja dostałam cebulki w ub roku wiosna i posadziłam w jakimś luźnym miejscu bo ogólnie działkę mamy dwa lata i trochę trzeba tam ogarnąć ,także jeśli zrobię sobie porządek to kanny,lilie i inne rosliny pójdą w jedno miejsce ❤
 
Zobaczymy czy dziala
Daj znać czy działa. Ja dzisiaj miałam pierwsze ciążowe wymioty do tej pory udało mi się obronić odruch. Myślałam że od 10 tygodnia to już się uspakajac będzie a u mnie chyba teraz zaczyna się rozkręcać. W przyszłym tygodniu muszę się w pracy pojawić na 3 dni stacjonarne i mam strach, że mnie zacznie tam wymiotować. Jeśli to Vomi pomaga to muszę też kupić.
 
reklama
Do góry