reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Tak ciebie mam na liście [emoji4]Napisz prosze do mnie na pv. Ile masz lat kiedy termin ile dzieci i jak masz na imie [emoji6]Oo faworki ale mk smaka narobilas. A dalabys przepis sprawdzony? Ja jeszcze nigdy nie robiłam ale chyba czas najwyzszyJedyny plus w tym roku ze z synem w domu siedze. Mniej stycznisci z covid mniej stresu. Obys jednak nie byla zarazona trzymam kciuki i nie stresuj sie [emoji1320][emoji11]
ja też chcę private
 
Hej co do grupy ścisłej tez jestem chętne jak nie ma mnie na liście. A po za tym mam pytanie do was co ile macie wizyty? Ja byłam na jednej w piątek. Teraz mam zrobić cała listę badań i za 5 tygodni na pappa ale czy nie uważacie ze taka przerwa od wizyty jest dobra ? To moja pierwsza ciąża. Myślałam ze częściej może będę się z lekarzem widywać ale jak twierdzi ze jest na tym etapie dobrze to może nie powinnam się martwić a i nie założyła mi karty ciążowej jeszcze. Dodam ze dziś jest 7 tyd i 3 dzień. Pozdrawiam
Ja pierwsza wizytę miałam 29.01, kolejna mam 12.02, wiec po dwóch tygodniach. U mnie nie było jeszcze słychać serduszka, a był to 6tc, teraz mam się zgłosić z badaniami już do niego. Kartę ciąży już mam założona
 
Kochana nie porównuj jednej i drugiej ciąży !!! Wiem ze łatwo mi mówić bo sama tak robie ! Ale bie martw się bo to szkodzi dzidzi ! Serduszko bije wiec jest okey [emoji3590]
Ja na poczatku mialam obawy, a im bliżej 7+6, to nerwy napięte, bo wtedy sie moj koszmar w straconej ciąży zaczal. Ale dzieki grupie wierzę, że nawet jesli plamienia u mnie nie dja boże wystąpią, to dam radę i dzidzia wyjdzie dopiero we wrześniu.
 
Hej co do grupy ścisłej tez jestem chętne jak nie ma mnie na liście. A po za tym mam pytanie do was co ile macie wizyty? Ja byłam na jednej w piątek. Teraz mam zrobić cała listę badań i za 5 tygodni na pappa ale czy nie uważacie ze taka przerwa od wizyty jest dobra ? To moja pierwsza ciąża. Myślałam ze częściej może będę się z lekarzem widywać ale jak twierdzi ze jest na tym etapie dobrze to może nie powinnam się martwić a i nie założyła mi karty ciążowej jeszcze. Dodam ze dziś jest 7 tyd i 3 dzień. Pozdrawiam

Jeśli wszystko będzie ok, to mam w planie chodzić co 4 tyg, tak też moja lekarka zaleciła. Wizytę mam w czwartek będzie już połowa 9 tyg :-) już się nie mogę doczekać.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry