reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Hej co do grupy ścisłej tez jestem chętne jak nie ma mnie na liście. A po za tym mam pytanie do was co ile macie wizyty? Ja byłam na jednej w piątek. Teraz mam zrobić cała listę badań i za 5 tygodni na pappa ale czy nie uważacie ze taka przerwa od wizyty jest dobra ? To moja pierwsza ciąża. Myślałam ze częściej może będę się z lekarzem widywać ale jak twierdzi ze jest na tym etapie dobrze to może nie powinnam się martwić a i nie założyła mi karty ciążowej jeszcze. Dodam ze dziś jest 7 tyd i 3 dzień. Pozdrawiam
 
reklama
Dziewczyny potrzebuje dziś dobrego słowa ☹️
Zaczęłam plamić, pojechałam do lekarza wieczorem i u lekarza przed badaniem USG zaczęłam krwawić ☹️ na USG jest dzidziuś i jest serduszko ale krwawię cały czas ☹️ brałam od początku ciąży luteine 100 a teraz dostałam duphaston. Jest mi źle i ciężko. Pierwsza ciążę straciłam w podobnym czasie ☹️ nie wiem co będzie dalej..
Życzę wam wszystkim dużo zdrowia i zero nerwów w ciąży i po ciąży 🤞
Odpoczywaj kochana, leż i nie przemęczaj sie ❤❤❤
 
Nie pamietam już czy się zgłaszam, ale ja tez chętna na grupę prywatna :)
Kobitki, wy tez tak biegacie do kibelka na siku? Ja chyba od samego początku tak mam, teraz nawet w nocy potrafię 2-3 razy wstawać 😳
 
Paulina proszę również o dołączenie do tajnej grupy :)

Kurde chyba też nie bede robić tych pappa. Za bardzo panikuje jakby mnie miało wprowadzic coś w błąd to miałabym cała ciążę na mega stresie.
 
Mój dzisiejszy obiad budyń z kokosem
 

Załączniki

  • 1ff57e37-a50f-4663-b42e-96d46c87755a.jpg
    1ff57e37-a50f-4663-b42e-96d46c87755a.jpg
    94,8 KB · Wyświetleń: 41
Hej co do grupy ścisłej tez jestem chętne jak nie ma mnie na liście. A po za tym mam pytanie do was co ile macie wizyty? Ja byłam na jednej w piątek. Teraz mam zrobić cała listę badań i za 5 tygodni na pappa ale czy nie uważacie ze taka przerwa od wizyty jest dobra ? To moja pierwsza ciąża. Myślałam ze częściej może będę się z lekarzem widywać ale jak twierdzi ze jest na tym etapie dobrze to może nie powinnam się martwić a i nie założyła mi karty ciążowej jeszcze. Dodam ze dziś jest 7 tyd i 3 dzień. Pozdrawiam
Ja byłam w zeszłą środę, serducha nie było jeszcze widać, i miałam się do niej na za dwa tygodnie umówić. Ale w planach mialam pakiet w medicover od lutego, także nastepna wizyta w czwartek za tydzień, tobedzie 7+5, to jiz moze 1,5 cm ludka zobaczę
 
Dziewczyny potrzebuje dziś dobrego słowa [emoji3525]
Zaczęłam plamić, pojechałam do lekarza wieczorem i u lekarza przed badaniem USG zaczęłam krwawić [emoji3525] na USG jest dzidziuś i jest serduszko ale krwawię cały czas [emoji3525] brałam od początku ciąży luteine 100 a teraz dostałam duphaston. Jest mi źle i ciężko. Pierwsza ciążę straciłam w podobnym czasie [emoji3525] nie wiem co będzie dalej..
Życzę wam wszystkim dużo zdrowia i zero nerwów w ciąży i po ciąży [emoji1696]
Trzymaj się kochana, odpoczywaj i wstawaj tylko do kibelka. Odpuść sobie prace domowe na jakiś czas, dopóki Ci się nie uspokoi. A na jakim etpaie ciąży jesteś?
 
reklama
Hej co do grupy ścisłej tez jestem chętne jak nie ma mnie na liście. A po za tym mam pytanie do was co ile macie wizyty? Ja byłam na jednej w piątek. Teraz mam zrobić cała listę badań i za 5 tygodni na pappa ale czy nie uważacie ze taka przerwa od wizyty jest dobra ? To moja pierwsza ciąża. Myślałam ze częściej może będę się z lekarzem widywać ale jak twierdzi ze jest na tym etapie dobrze to może nie powinnam się martwić a i nie założyła mi karty ciążowej jeszcze. Dodam ze dziś jest 7 tyd i 3 dzień. Pozdrawiam
Ja też mam dziś 7+3 i przed prenatalnym mam jeszcze jedną wizytę. Byłam u lekarza tydzień temu i mi powiedział że jak chce to mogę jeszcze przyjść przed tym 12 tygodniem ale że i tak ta wizyta na 12 tydz jest najważniejsza. Jak wszystko przebiega u ciebie ok to myślę że wystarczy 😃
 
Do góry