reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Pierwszą wizytę miałam w 6t, nic nie było widać. Kolejna za 2t, żeby sprawdzić czy jest zarodek, a następne co 4.
 
Lekarka powiedziała że krwawienie zawsze jest oznaka czegoś niedobrego i żeby walczyć o maluszka ale być przygotowanym też na najgorsze
Leż i odpoczywaj, staraj się być dobrej myśli. Zrób coś, co przyniesie Ci spokój. Możesz się pomodlić, posłuchać ulubionych piosenek albo obejrzeć ulubiony film czy serial, żeby czas zleciał. Jutro zjesz coś dobrego na śniadanko, weź witaminy dla maluszka i znów odpoczywaj. Może będzie ładna pogoda, da się pójść na spacer, na ławkę przed dom i popatrzeć na słońce albo pooddychać świeżym powietrzem. Maluszek rośnie, a każdego dnia jest coraz większy i silniejszy. Przytulam Cię mocno ❤️
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej co do grupy ścisłej tez jestem chętne jak nie ma mnie na liście. A po za tym mam pytanie do was co ile macie wizyty? Ja byłam na jednej w piątek. Teraz mam zrobić cała listę badań i za 5 tygodni na pappa ale czy nie uważacie ze taka przerwa od wizyty jest dobra ? To moja pierwsza ciąża. Myślałam ze częściej może będę się z lekarzem widywać ale jak twierdzi ze jest na tym etapie dobrze to może nie powinnam się martwić a i nie założyła mi karty ciążowej jeszcze. Dodam ze dziś jest 7 tyd i 3 dzień. Pozdrawiam
Ja mam zazwyczaj co 4 tyg. Ale ze mialam to krwawienie to dzisiaj bylam chociaz tydzien minal. Kolejna wizyte mam za 3 tyg. Ale jakby bylo wszystko okej to bym pewnie miala zawsze co 4 [emoji6]. Na koniec ciazy tylko od 32tyg chyba co 2 chodzilam.
 
Dziewczyny nie nadrobiłam was... Od zeszłego czwartku jak zrobiłam sobie zaległości tak w każdej wolnej chwili starałam się nadribic, ale nie dałam rady 😋 Ja jestem dzisiaj po wizycie fasolka rośnie, i już widziałam jsk sobie podskakuje na usg 🥰🥰🥰 serduszko bije, wg usg 8t6d, termin 9 września, karta założona 😊 jeszcze za dwa tygodnie kolejna wizyta później już co miesiąc.
 
Dziewczyny potrzebuje dziś dobrego słowa [emoji3525]
Zaczęłam plamić, pojechałam do lekarza wieczorem i u lekarza przed badaniem USG zaczęłam krwawić [emoji3525] na USG jest dzidziuś i jest serduszko ale krwawię cały czas [emoji3525] brałam od początku ciąży luteine 100 a teraz dostałam duphaston. Jest mi źle i ciężko. Pierwsza ciążę straciłam w podobnym czasie [emoji3525] nie wiem co będzie dalej..
Życzę wam wszystkim dużo zdrowia i zero nerwów w ciąży i po ciąży [emoji1696]
Tuleee[emoji178]u mnie podobna sytuacja. Tez krwawie serduszko bije i dalej sie boje. Ja brac mam terwz 3razy 200 wiec niezla dawka progesteronu..na pewno bedzie dobrze musimy byc dobrej mysli[emoji1320]
 
Hej co do grupy ścisłej tez jestem chętne jak nie ma mnie na liście. A po za tym mam pytanie do was co ile macie wizyty? Ja byłam na jednej w piątek. Teraz mam zrobić cała listę badań i za 5 tygodni na pappa ale czy nie uważacie ze taka przerwa od wizyty jest dobra ? To moja pierwsza ciąża. Myślałam ze częściej może będę się z lekarzem widywać ale jak twierdzi ze jest na tym etapie dobrze to może nie powinnam się martwić a i nie założyła mi karty ciążowej jeszcze. Dodam ze dziś jest 7 tyd i 3 dzień. Pozdrawiam
Ja byłam na wizycie właśnie w 7+3 to kazał mi przyjść za trzy tygodnie, czyli za wcześnie na prenatalne. Więc jak przyjdę w 10 tyg. to pewnie za 2 tygodnie będę musiała przyjść na prenatalne. Wiem, że potem jak jest wszystko OK, to zaleca wizyty co 4 tygodnie.
 
reklama
Tuleee
emoji178.png
u mnie podobna sytuacja. Tez krwawie serduszko bije i dalej sie boje. Ja brac mam terwz 3razy 200 wiec niezla dawka progesteronu..na pewno bedzie dobrze musimy byc do
Jeju 😟 a który tydzień u Ciebie?
 
Do góry