reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Dziewczyny potrzebuje dziś dobrego słowa ☹️
Zaczęłam plamić, pojechałam do lekarza wieczorem i u lekarza przed badaniem USG zaczęłam krwawić ☹️ na USG jest dzidziuś i jest serduszko ale krwawię cały czas ☹️ brałam od początku ciąży luteine 100 a teraz dostałam duphaston. Jest mi źle i ciężko. Pierwsza ciążę straciłam w podobnym czasie ☹️ nie wiem co będzie dalej..
Życzę wam wszystkim dużo zdrowia i zero nerwów w ciąży i po ciąży 🤞
Trzeba wierzyć kochana
 
reklama
Nie wiem czy tez tak macie ale jak jadę na miejscu pasażera z moim to dramat drogę cała modlę się żeby się nie pohaftować a jak tylko wysiadam z samochodu to lecę do toalety się z nią przywitać z radością [emoji85]
Za 2 tygodnie czeka mnie wyjazd 300 km od domu ja nie wiem jak ja tam dojadę [emoji23]
Najwyżej podczas jazdy okno uchylisz i hafcik szybko [emoji1787] przepraszam za żarcik, mamostatbio dziwne humory [emoji1787][emoji85]
 
Dziewczyny potrzebuje dziś dobrego słowa ☹️
Zaczęłam plamić, pojechałam do lekarza wieczorem i u lekarza przed badaniem USG zaczęłam krwawić ☹️ na USG jest dzidziuś i jest serduszko ale krwawię cały czas ☹️ brałam od początku ciąży luteine 100 a teraz dostałam duphaston. Jest mi źle i ciężko. Pierwsza ciążę straciłam w podobnym czasie ☹️ nie wiem co będzie dalej..
Życzę wam wszystkim dużo zdrowia i zero nerwów w ciąży i po ciąży 🤞
Kochana nie porównuj jednej i drugiej ciąży !!! Wiem ze łatwo mi mówić bo sama tak robie ! Ale bie martw się bo to szkodzi dzidzi ! Serduszko bije wiec jest okey ❤️
 
Dobrze, że jest Mąż, to zajmuje się córka. Która non stop by czytała książeczki (super, ale dajcie spokój, ile można jedną i ta samą książkę czytać [emoji2358]). Niestety w piątek na kilka dni wyjeżdża. Jakoś moze damy radę [emoji28]
Uwierz mi, że można [emoji85] młoda mając niecałe 5 lat, już sama umiała płynnie cyztać, i przez rok krolowaly bajeczki, sama czytała na glos [emoji85] wszystkim i ciagle dwie czy tryz te same ksiazeczki, łeb okropnie bolał ale co tam, przynajmniej miała radochę.
 
Dziewczyny potrzebuje dziś dobrego słowa ☹️
Zaczęłam plamić, pojechałam do lekarza wieczorem i u lekarza przed badaniem USG zaczęłam krwawić ☹️ na USG jest dzidziuś i jest serduszko ale krwawię cały czas ☹️ brałam od początku ciąży luteine 100 a teraz dostałam duphaston. Jest mi źle i ciężko. Pierwsza ciążę straciłam w podobnym czasie ☹️ nie wiem co będzie dalej..
Życzę wam wszystkim dużo zdrowia i zero nerwów w ciąży i po ciąży 🤞
Wszystko będzie dobrze, najlepiej zająć się czymś innym i nie myśleć. Brak stresu = większe szanse na sukces. Muzyka, film, książka, cokolwiek byle oderwać się od złych myśli
 
reklama
Tak ciebie mam na liście [emoji4]Napisz prosze do mnie na pv. Ile masz lat kiedy termin ile dzieci i jak masz na imie [emoji6]Oo faworki ale mk smaka narobilas. A dalabys przepis sprawdzony? Ja jeszcze nigdy nie robiłam ale chyba czas najwyzszyJedyny plus w tym roku ze z synem w domu siedze. Mniej stycznisci z covid mniej stresu. Obys jednak nie byla zarazona trzymam kciuki i nie stresuj sie [emoji1320][emoji11]

Ja z tego przepisu robię,, wklejam tekst bo tu ktoś miał z linkami problem [emoji1787]

2 szklanki mąki pszennej
4 żółtka
1 łyżka octu 6%
½ łyżeczki cukru
½ łyżeczki soli
5 czubatych łyżek gęstej, kwaśniej śmietany
olej lub smalec do smażenia
cukier puder do posypania


Sposób przygotowania:

Mąkę wymieszaj z cukrem i solą. Dodaj żółtka, ocet i śmietanę. Całość zagnieć na jednolitą masę.

Ciasto na faworki bez alkoholu przełóż na stolnicę i ubijaj wałkiem: „zbite” ciasto uformuj raz jeszcze w kulę i „zbij” ponownie, czynność powtarzaj przez ok. 10 – 15 minut. To sprawi, że chruściki będą bogato obsiane bąbelkami i kruche.

Następnie rozwałkuj ciasto na i wykrawaj z niego prostokąty o grubości 3-4 cm. i długości 9 – 10 cm. W środku każdego prostokąta zrób nacięcie i wywiń przez nie drugi koniec ciasta.

Faworki bez alkoholu smaż na rozgrzanym tłuszczu z obu stron, do uzyskania złotego koloru. Gotowe faworki, ułóż na papierowym ręczniku i pozostaw do ostygnięcia. Na koniec posyp cukrem pudrem.
 
Do góry