reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Hej dziewczyny, witam się i ja z Wami. OM 15 grudnia. Pierwszy test wykonany 6.01 i proszę 😊 wizyta u lekarza 21 bądź 28 z wrażenia aż zapomniałam 😊😊😊 będzie to nasze drugie szczęście, pierwsze w marcu skończy już 6 lat 😊 pozdrawiam Cieplutko 😊😊😊
 

Załączniki

  • 50a2760d-b995-4913-8a32-9beddc2109ac.jpg
    50a2760d-b995-4913-8a32-9beddc2109ac.jpg
    99,9 KB · Wyświetleń: 104
reklama
Dziewczyny mam pytanie do tych które posiadają aplikacje Ciąża + . Jak macie ustawioną zakładke "Pokaż tydzień" ?? Bieżący czy Ukończone ? Nie wiem jak lepiej operować, sprawdzając też kalkulatorami ciąży według OM . :)
Ja wolałabym bieżące, bo jakoś tak mi lepiej brzmi, że jestem w 6 a nie 5 tygodniu skoro 5 całych już skończyłam 3 dni temu. Oczywiście u lekarza mówię precyzyjnie 5+3, bo niektórzy liczą skończone.
@ewela0609 @zajgab @Klaudia025 witajcie 👋
 
Cześć dziewczyny, u mnie też test pozytywny
5.01 beta- 41,4
8.01 beta 158 więc mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze :)
witamy 🙂 który tydzień u Ciebie ? Ja wczoraj robiłam betę i jutro idę powtórzyć . Oczywiście się stresuje 🙈 miałam nie sprawdzać bety w tej ciąży ale oczywiście nie wytrzymałam
 
Witam was kochane, również dołączam do wrześniowych mam. Dzisiaj miałam pierwsze USG u mnie 5+5,termin porodu w moje urodziny i okazało się, że ciąża bliźniacza. Jestem w mega szoku. Życzę nam wszystkim aby nasze ciąże przebiegały książkowo i bez komplikacji 😊
super wieści 😍to się nazywa niespodzianka 🙂 podwójne gratulacje
 
Ale miałam ciężka noc. Straszne sny....
A wcześniej miewałaś koszmary? Podobno w ciąży sny mogą być bardziej intensywne i dziwne. Ja mam twardy sen i nigdy nie pamiętam czy coś mi się śniło. Chociaż zauważyłam, że ostatnio co do mnie nie podobne, budzę się wcześniej i czasem bez budzika.
 
Dziewczyny mam pytanie do tych które posiadają aplikacje Ciąża + . Jak macie ustawioną zakładke "Pokaż tydzień" ?? Bieżący czy Ukończone ? Nie wiem jak lepiej operować, sprawdzając też kalkulatorami ciąży według OM . :)
Ja mam ustawione ukończone tygodnie.
 
reklama
Do góry