reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Witam was kochane, również dołączam do wrześniowych mam. Dzisiaj miałam pierwsze USG u mnie 5+5,termin porodu w moje urodziny i okazało się, że ciąża bliźniacza. Jestem w mega szoku. Życzę nam wszystkim aby nasze ciąże przebiegały książkowo i bez komplikacji 😊
Jejaa, ale niespodzianka! Super, gratuluję 😍
 
reklama
U nas tez ciężka noc, bo to moje dziecko się tak rzuca, że nie da się z nim spać [emoji849]
Mamy starszaków-macie jakieś rady jak oduczyć prawie dwulatka spania z nami? Nie wyobrażam sobie z nim spać jak będę miała większy brzuch, a z noworodkiem to już w ogóle...
 
O, ja też przedszkole, nosiłam się z zamiarem pracy tak do końca maja, ale mam problemy z ciąża więc no zobaczymy jak będzie :) moja szefowa już wie, robiła plany na ten rok i doszłam do wniosku że im szybciej powiem tym bardziej ułatwię :)
W którym tygodniu jesteś :)?
 
U nas tez ciężka noc, bo to moje dziecko się tak rzuca, że nie da się z nim spać [emoji849]
Mamy starszaków-macie jakieś rady jak oduczyć prawie dwulatka spania z nami? Nie wyobrażam sobie z nim spać jak będę miała większy brzuch, a z noworodkiem to już w ogóle...
Widzę, że mamy podobne problemy. Mój dwulatek co prawda śpi w swoim pokoju ale często mnie woła wiec czasem pół nocy z nim śpię. Podobnie jak Twój maluch wierci się strasznie więc też chętnie skorzystam z ewentualnych rad 🙂
 
reklama
Teraz będzie ciężko oduczyć dziecko spania bez was :)
Dlatego najlepiej nie spać z nimi zbyt często od urodzenia. Córka spala najpierw w Tiny love, później w łóżeczku obok nas. Mamy ja za głową i spać chce tycho może raz na 2 tygodnie 🤭
 
Do góry