reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

W którym tygodniu chciałabyś odejść na l4?
Ja mam interakcje z dziećmi i obawiam się pracy powyżej 2-3 miesiąca. Choć to moja pasja i życie, ale pod serce zycie jest na 1 miejscu. Dopiero po wizycie pewnie porozmawiam o moim stanie 🤰🙂zwolnieniu, powrocie
 
reklama
Ja myślę, że powiem pod koniec miesiąca (oczywiście, jeśli po środowej wizycie będzie wszystko ok). Najpierw chce powiedzieć rodzinie i najbliższym znajomym. Przełożona sama namawia na ciąże, bo wg niej jest dobry moment, a obecnie firma przechodzi zmiany, więc powinno pójść gładko 😎
 
Hej dziewczyny 🤰 powiedzcie kiedy mówicie w pracy o ciąży? (Mianowicie pracodawcy) ja pracuje w szkolnictwie i zastanawiam się, najprawdopodobniej przy najbliższej wizycie 25.01.
Kto jest w podobnej sytuacji 🙌❤️🤰
Trzymam kciuki za cała grupę styczniowa
Ja tez bardzo sie stresuje powiedzeniem w pracy. Pracujemy teraz w okrojonym skladzie. Niedawno kolezanka tez zaciazyla, ale bardzo chcialabym jak najszybciej isc na zwolnienie glownie ze wzg na strsze dzieci. Maja nauke zdalna i chialabym z nimi wiecej byc. Z drugiej strony wiem ze zostawie ekipe w trudnej sytuacji. Do pon mam czas na rozmyslania bo wtedy mam wizyte.
 
Ładnie stron się nazbierało dzisiaj :) parę godzin tylko bez telefonu 😁 co do wizyty u lekarza, to też czekam jeszcze z 2-2.5 tygodnia, w poniedziałek się umówię. Nie chcę powtarzać sytuacji z pierwszej ciąży.
A co do zwolnienia, to powiem Wam... Że nie chce mi się pracować. Ostatnie stresy i nerwy w pracy tylko przychyliły się do tej decyzji, ale.. Nie bardzo mogę. Pokombinuje ze zdalnym ;) poza tym.. Córka na roczek poszła do żłobka, mam teraz jakieś wyrzuty, więc myślę, że udawało by się nam być więcej w domu, mimo wszystko :)
 
Ja szefowej chyba też po potwierdzeniu przez lekarza. Poprzednio czekałam dłużej i jakoś tak mi to ciążyło. Jeśli bedzie wszystko dobrze to i tak mam zamiar pracować ile sie da. Pewnie nikt nic nie powie, ale wiadomo, że nie będą zbyt zadowoleni, że kolejna zaciążyła. Trudno. Trzeba patrzeć na siebie, w końcu rodzina ważniejsza niż najlepsza nawet praca.
 
Ja tez bardzo sie stresuje powiedzeniem w pracy. Pracujemy teraz w okrojonym skladzie. Niedawno kolezanka tez zaciazyla, ale bardzo chcialabym jak najszybciej isc na zwolnienie glownie ze wzg na strsze dzieci. Maja nauke zdalna i chialabym z nimi wiecej byc. Z drugiej strony wiem ze zostawie ekipe w trudnej sytuacji. Do pon mam czas na rozmyslania bo wtedy mam wizyte.
O to witaj w klubie, ja przedszkole, wiec zdalnej nie ma mowy.
W którym miesiącu jesteś
 
Dokładnie, ja niestety mam dzieci przedszkolne, tak wiec nie ma mowy o zdalnej nauce ♥️ Jednak narazie się wstrzymuje, bo u mnie 3-4 tydzień a Ty w którym jesteś Ewelina?:)
 
Ja szefowej chyba też po potwierdzeniu przez lekarza. Poprzednio czekałam dłużej i jakoś tak mi to ciążyło. Jeśli bedzie wszystko dobrze to i tak mam zamiar pracować ile sie da. Pewnie nikt nic nie powie, ale wiadomo, że nie będą zbyt zadowoleni, że kolejna zaciążyła. Trudno. Trzeba patrzeć na siebie, w końcu rodzina ważniejsza niż najlepsza nawet praca.
Tak rodzina najważniejsza 🙌 a każdy (raczej) pracodawca ma dzieci - starsze, młodsze ale ma 🙂
 
To jest moja ,,Fasolka''❤️ ma 4t5d 🥰 za 3 tyg mam nadzieję że będzie serduszko i pięknie urośnie ❤️ trzymam za nas wszystkie mocno kciuki 🥰🥰🥰❤️
 

Załączniki

  • IMG_20210109_211424.jpg
    IMG_20210109_211424.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 101
reklama
Do góry