reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Ja o pierwsze dziecko starałam się dwa lata, zero naturalnej owulacji, udało się przy czwartej próbie stymulacji. A teraz zaskoczyło w pierwszym cyklu, w którym się nie zabezpieczyliśmy ;) trzymam kciuki za Ciebie :)
Hej dziewczyny 🤰 powiedzcie kiedy mówicie w pracy o ciąży? (Mianowicie pracodawcy) ja pracuje w szkolnictwie i zastanawiam się, najprawdopodobniej przy najbliższej wizycie 25.01.
Kto jest w podobnej sytuacji 🙌❤️🤰
Trzymam kciuki za cała grupę styczniowa
Ja też powiem w pracy dopiero po pierwszej wizycie usg to bedzie juz 8 tydzien lecial :-)
 
Teraz będzie ciężko oduczyć dziecko spania bez was :)
Dlatego najlepiej nie spać z nimi zbyt często od urodzenia. Córka spala najpierw w Tiny love, później w łóżeczku obok nas. Mamy ja za głową i spać chce tycho może raz na 2 tygodnie [emoji2960]

Myśle, że bardziej zależy od dziecka. Syn spał sam w kołysce pierwsze 6 miesięcy, potem spał w łóżeczku u nas w sypialni, a około roku mu się odmieniło i tylko mama [emoji849] wiec co zrobić [emoji2370]
 
Od 3 dni odczuwam okropny dyskomfort i szczypanie, a nie mam doświadczenia w takiej sytuacji 🤷🏽‍♀️ Wizyta dopiero 26.01 a z gin mogę skontaktować się dopiero w poniedziałek ..
Ja mam dokładnie to samo od kilku dni i chyba jutro bede próbować przyspieszać moją wizytę bo mam dopiero 21.01. :(
 
A od którego momentu zaczynacie używać kosmetyków dla kobiet w ciąży? Czytam o jakichś oliwkach, olejkach i balsamach i nie wiem co lepsze. Zaczynam się zastanawiać czy brzuch powinno się czymś smarować dopiero jak urośnie czy robić to od początku jak jeszcze go nie widać. Chociaż osobiście nie wierzę, żeby jakiekolwiek smarowidła pomogły w uniknięciu rozstępów. Może jedynie pomaga w dolegliwościach związanych z rozciąganiem się skóry.
Macie jakieś sprawdzone polecane kosmetyki? Zmieniałyście jakoś inaczej pielęgnację ciała na czas ciąży?
 
A od którego momentu zaczynacie używać kosmetyków dla kobiet w ciąży? Czytam o jakichś oliwkach, olejkach i balsamach i nie wiem co lepsze. Zaczynam się zastanawiać czy brzuch powinno się czymś smarować dopiero jak urośnie czy robić to od początku jak jeszcze go nie widać. Chociaż osobiście nie wierzę, żeby jakiekolwiek smarowidła pomogły w uniknięciu rozstępów. Może jedynie pomaga w dolegliwościach związanych z rozciąganiem się skóry.
Macie jakieś sprawdzone polecane kosmetyki? Zmieniałyście jakoś inaczej pielęgnację ciała na czas ciąży?
Wiele zależy od genów i skłonności do rozstepów, czasem mimo najlepszej pielęgnacji nie uniknie się rozstępów, ale ja myślę, że smarowanie ma sens. W pierwszej ciąży smarowałam tylko brzuch, bo nie pomyślałam, że gdzie indziej można mieć rozstępy. Mimo ogromnego brzucha nie miałam ani jednego, za to na udach i pośladkach już tak. W drugiej już smarowałam brzuch, boczki, piersi, uda i pośladki i mimo ze byłam 11 lat starsza to nie nie został mi po tej ciąży ani jeden więc ja wierzę w smarowanie. I wystarczył tani balsam z rossmana od Palmers, a zaczynałam nie od początku ciąży tylko jak zaczełam tyć.
 
A od którego momentu zaczynacie używać kosmetyków dla kobiet w ciąży? Czytam o jakichś oliwkach, olejkach i balsamach i nie wiem co lepsze. Zaczynam się zastanawiać czy brzuch powinno się czymś smarować dopiero jak urośnie czy robić to od początku jak jeszcze go nie widać. Chociaż osobiście nie wierzę, żeby jakiekolwiek smarowidła pomogły w uniknięciu rozstępów. Może jedynie pomaga w dolegliwościach związanych z rozciąganiem się skóry.
Macie jakieś sprawdzone polecane kosmetyki? Zmieniałyście jakoś inaczej pielęgnację ciała na czas ciąży?
Ja natomiast czytałam żeby zacząć jak najwcześniej aby skóra wchłonęła substancje i była przygotowana na rozciąganie :)
Wczoraj robiłam pierwsze smarowanie, Palmersem właśnie, na razie tylko brzuch ale rozszerzę tez na uda i pośladki :)
 
reklama
Ja natomiast czytałam żeby zacząć jak najwcześniej aby skóra wchłonęła substancje i była przygotowana na rozciąganie :)
Wczoraj robiłam pierwsze smarowanie, Palmersem właśnie, na razie tylko brzuch ale rozszerzę tez na uda i pośladki :)
Jutro skoczę do Rossmana po jakieś smarowidła :) a ten Palmers ma ma zapach kojarzący się z jedzeniem? Ja coś ostatnio nie toleruję kosmetyków o zapachach spożywczych. Czy on daje po nosie zapachem czekolady?
 
Do góry