reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Jejus jak mnie dziś mdli 🙄 cały dzień..
Nie wspominaj... Mnie dźwigało 5 razy i to porządnie :(
Ogólnie mam już dość dzisiejszego dnia. Chodzę wkurzona, na wszystko wybucham aaaaj, na szczęście na córkę nie krzyczę, ale na męża już tak 😆
I odpisze tutaj. Wczoraj cały dzień bolalo mnie podbrzusze jak na okres, dzisiaj od rana do 13, a później ucichło, teraz znowu boli, także to normalne, nie będzie boleć cały czas. Brodawki mam wrażliwe, ale cycki jako tako nie :)
Na becie ogólnie nie byłam, bo powiedziałam lekarzowi, że to mnie bardziej stresuje niż wizyta u niego i na szczęście mnie zrozumiał, powiedział, że to mój wybór :) jesteśmy z mężem dobrej myśli, bo codziennie coś boli, coś Szczyrka no i mdłości. A no i tak jak w poprzedniej ciąży.... Sąsiadka gotuje padlinę, albo zwłoki, tak mi śmierdzi xD
Godzinę się zastanawiałam skąd znam zapach
 
reklama
O właśnie! Ja mam infekcje jakąś grzybicza chyba, w poprzedniej ciąży też tak miałam. Nie wiem czemu, chyba dlatego, że w ogóle jestem na to cholerstwo podatna :(
Od 3 dni odczuwam okropny dyskomfort i szczypanie, a nie mam doświadczenia w takiej sytuacji 🤷🏽‍♀️ Wizyta dopiero 26.01 a z gin mogę skontaktować się dopiero w poniedziałek ..
 
Ja mam w piątek wizytę i stresuje się mocno. Będzie 5+6 tc, zazwyczaj u mnie szybko było widać serduszko, mam nadzieję, że teraz też tak będzie, bo jak nie zobaczy to jeszcze większy stres :(
 
Cześć dziewczyny :)
Dołączam do was, pozytywny test 1 stycznia, beta z 5.01 ponad 3.000, po 48h prawie 8.000 :) pierwsza wizyta dopiero za dwa tygodnie, nie było wcześniejszego terminu :(
Według aplikacji dzisiaj jestem na 6+1 :)
 
Cześć dziewczyny :)
Dołączam do was, pozytywny test 1 stycznia, beta z 5.01 ponad 3.000, po 48h prawie 8.000 :) pierwsza wizyta dopiero za dwa tygodnie, nie było wcześniejszego terminu :(
Według aplikacji dzisiaj jestem na 6+1 :)
Witaj. No naczekasz się, ale przynajmniej już wszytko powinno być ładnie widoczne łącznie z serduszkiem.
 
Witam was kochane, również dołączam do wrześniowych mam. Dzisiaj miałam pierwsze USG u mnie 5+5,termin porodu w moje urodziny i okazało się, że ciąża bliźniacza. Jestem w mega szoku. Życzę nam wszystkim aby nasze ciąże przebiegały książkowo i bez komplikacji 😊
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny mam pytanie do tych które posiadają aplikacje Ciąża + . Jak macie ustawioną zakładke "Pokaż tydzień" ?? Bieżący czy Ukończone ? Nie wiem jak lepiej operować, sprawdzając też kalkulatorami ciąży według OM . :)
 
reklama
O to witaj w klubie, ja przedszkole, wiec zdalnej nie ma mowy.
W którym miesiącu jesteś
O, ja też przedszkole, nosiłam się z zamiarem pracy tak do końca maja, ale mam problemy z ciąża więc no zobaczymy jak będzie :) moja szefowa już wie, robiła plany na ten rok i doszłam do wniosku że im szybciej powiem tym bardziej ułatwię :)
 
Do góry