reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Hej dziewczyny 🤰 powiedzcie kiedy mówicie w pracy o ciąży? (Mianowicie pracodawcy) ja pracuje w szkolnictwie i zastanawiam się, najprawdopodobniej przy najbliższej wizycie 25.01.
Kto jest w podobnej sytuacji 🙌❤️🤰
Trzymam kciuki za cała grupę styczniowa
Niestety musze powiedzieć już we wtorek, głównie ze względu na to, że będziemy robić plan na najblizszy rok, a chciałabym być fair. Ogólnie mam super szefostwo, bardzo cieszyli się z mojej pierwszej ciąży, ale wiem, że teraz trochę im pokrzyżuje plany, więc mam lekki stres...
 
reklama
Ja mam i syna i corke i jest mi wlasciwie obojetne co bedzie teraz. Maz mowi ze teraz czas na corke ;) Ja czuje ze bedzie chlopiec. Byle zdrowe bylo.
Dzis dowiedzialam sie ze moj tata ma nowotwor zlosliwy i nie moge znalezc sobie miejsca. Ach to zycie, raz radosc , zaraz smutek. Pozdrawiam Was serdecznie i witam wszystkie nowe mamy ;) Duzo nas juz tu :) Prawdziwy covidowy baby boom 😉
kochana bardzo mi przykro :( ja dowiedziałam się we wrześniu,ze mój tata ma nowotwór z przerzutami :( stad pewnie nasza decyzja,i starania o dziecko wcześniej niż pierwotnie planowaliśmy,ale zaparzyłam sobie,ze tacie powiem ze jestem w ciąży i powiedziałam :)

Także nosek do góry!
 
Niestety musze powiedzieć już we wtorek, głównie ze względu na to, że będziemy robić plan na najblizszy rok, a chciałabym być fair. Ogólnie mam super szefostwo, bardzo cieszyli się z mojej pierwszej ciąży, ale wiem, że teraz trochę im pokrzyżuje plany, więc mam lekki stres...
U mnie robią luty-marzec, ale chce być pewna co powie doktor, bo nie mam pewności jeszcze na 100%. A po wizycie lekarskiej będę pewna :-) choć teraz mam ferie i wiem, ze jest czas na takie rozmowy. Dyrekcje są bardzo wporządku, ale wiadomo pierwszy raz czeka mnie taka rozmowa :-)
 
Hej dziewczyny 🤰 powiedzcie kiedy mówicie w pracy o ciąży? (Mianowicie pracodawcy) ja pracuje w szkolnictwie i zastanawiam się, najprawdopodobniej przy najbliższej wizycie 25.01.
Kto jest w podobnej sytuacji 🙌❤️🤰
Trzymam kciuki za cała grupę styczniowa
Jak zobaczę bijące serduszko to powiem 😊 Ciąże na 1 wizycie mam już potwierdzona ale to bardzo wczesny etap.
 
Taki temat jest mi niezmiernie bliski - u mojego męża wykryto nowotwór łagodny guz. Póki co jest po operacji. Dwa dni temu zobaczyłam dwie kreski, ciąża pierwsza to dla Nas szansa do powrotu normalności
Ściskam mocno!
Odnośnie mówienia w pracy ja nie chcę tego mówić wcześniej niż po skończeniu 1 trymestru. Chociaż z drugiej strony lada chwila u nas będzie przetasowanie zespołu i coś jakby rozmowy kwalifikacyjne na nieco inne stanowiska. Biję się z myślami czy powinnam o tym powiedzieć wcześniej i ewentualnie nie brać udziału w tych rozmowach zostając na swoim obecnym miejscu. Nie chciałabym np. podjąć się nowego zadania i za miesiąc poinformować o ciąży. Ale z drugiej strony większą obawę mam, że powiem teraz a później coś się wydarzy z ciążą. Chyba trudniej jest to w tą stronę odkręcić.
Ciężki to temat z tym informowaniem i napawa stresem.
 
Dzis dowiedzialam sie ze moj tata ma nowotwor zlosliwy i nie moge znalezc sobie miejsca. Ach to zycie, raz radosc , zaraz smutek. Pozdrawiam Was serdecznie i witam wszystkie nowe mamy ;) Duzo nas juz tu :) Prawdziwy covidowy baby boom 😉
Bardzo mi przykro😥mam nadzieję że będzie dobrze
 
Hej dziewczyny 🤰 powiedzcie kiedy mówicie w pracy o ciąży? (Mianowicie pracodawcy) ja pracuje w szkolnictwie i zastanawiam się, najprawdopodobniej przy najbliższej wizycie 25.01.
Kto jest w podobnej sytuacji 🙌❤️🤰
Trzymam kciuki za cała grupę styczniowa
Ja mam zamiar powiedziec po wizycie, chcę sie określić do kiedy mniej więcej myślę pracować. Bardzo lubię swoją pracę i chciałabym mieć do czego wrócić.
 
Ściskam mocno!
Odnośnie mówienia w pracy ja nie chcę tego mówić wcześniej niż po skończeniu 1 trymestru. Chociaż z drugiej strony lada chwila u nas będzie przetasowanie zespołu i coś jakby rozmowy kwalifikacyjne na nieco inne stanowiska. Biję się z myślami czy powinnam o tym powiedzieć wcześniej i ewentualnie nie brać udziału w tych rozmowach zostając na swoim obecnym miejscu. Nie chciałabym np. podjąć się nowego zadania i za miesiąc poinformować o ciąży. Ale z drugiej strony większą obawę mam, że powiem teraz a później coś się wydarzy z ciążą. Chyba trudniej jest to w tą stronę odkręcić.
Ciężki to temat z tym informowaniem i napawa stresem.
Czuje to samo, pracodawcy to tez ludzie, ale napawa lekiem trochę rozmowa o samej sytuacji- choć moje panie dyrektor totalne kobiety, matki:) same były nie raz w takiej samej sytuacji.
Ja teraz widzę, ze aktualnie nie wszystko da się zaplanować, a cud pod sercem to skarb najważniejszy na swiecie🤰😊✊✊ owocnych i spokojnych rozmów
 
reklama
Do góry