reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Teraz z niecierpliwością czekamy na serduszka naszych pociech, a pozniej wkroczy ciekawosc co to sie kryje w środku 😍. Powiem wam,że jak chciałam mieć pierwszą dziewczynkę (mam syna-nie zamieniłabym ), tak teraz jest mi to totalnie obojetne. Jakie sa wasze odczucia??
 
Też tak mam, czasami mocniej, czasami lżej właśnie. W środę mam wizytę to podpytam🧐
Mi natomiast lekarz na wizycie powiedział, że jak będzie mnie pobolewał brzuch podobnie jak przed okresem to od razu do niego iść.. Więc nie wiem bo inni mówią, że bóle są normalne A tu usłyszałam coś takiego.
 
Teraz z niecierpliwością czekamy na serduszka naszych pociech, a pozniej wkroczy ciekawosc co to sie kryje w środku 😍. Powiem wam,że jak chciałam mieć pierwszą dziewczynkę (mam syna-nie zamieniłabym ), tak teraz jest mi to totalnie obojetne. Jakie sa wasze odczucia??
Ja serduszko już widziałam :D zawsze chciałam mieć syna pierwszego. Zobaczymy. Z kalendarza wychodzi niby syn ale to loteria. 😁
 
ale może jak przed okresem miał na myśli silniejszy ból ?:)
Powiedział, że nawet lekki...Ale nie biorę też żadnych leków, może po prostu Wtedy Mi coś przepisze na podtrzymanie? Nie wiem kompletnie bylam tak zestresowana ze powiedziałam tylko "dobrze" i nie zapytałam o szczegoły. Ale ogólnie mówił, że wszystko wygląda ładnie i ładne parametry i że według niego wygląda to na ciążę zakończoną sukcesem
 
Cześć Dziewczyny, dziś u mnie 5tc+3dc, z objawów doszły nudności, wcześniej były wieczorne a dziś już się trzymają od rana do późnego południa 🤷‍♀️ Martwi mnie bolący czasem brzuch, zaraz mam czarne myśli, że coś się dzieje.. w środę idę do ginekologa będzie to początek 7tc, więc mam nadzieję, że coś będzie widać ✊🙏 trzymajcie kciuki!
Trzymam ✊. Ja podobnie, bo 5+2. Narazie nic nie czuje poza brakiem okresu. Wizyte mam 21.01. Bedzie wtedy 7+0 więc też liczę, że Coś już bedzie widać i dostanę jakieś zdjęcie na prezent dla babć.
 
reklama
Ja zastanawiam się właśnie czy iść na tą wizytę za tydzień wtedy chyba będzie 6+2 lub 6+3 zależnie na którą aplikację patrzę. Czy lepiej może czekać cierpliwie na tego 27.01 wtedy będzie 7+6 (o ile dobrze to obliczam).
Boję się tej pierwszej wizyty 😨 chociaż pewno ta na której się bada przezierność karkową jest bardziej stresująca. Przez to chyba będę odkładać to tak długo jak się da.
Teraz z niecierpliwością czekamy na serduszka naszych pociech, a pozniej wkroczy ciekawosc co to sie kryje w środku 😍. Powiem wam,że jak chciałam mieć pierwszą dziewczynkę (mam syna-nie zamieniłabym ), tak teraz jest mi to totalnie obojetne. Jakie sa wasze odczucia??
Ja nie chcę znać płci do momentu narodzin. 😎 Mam nadzieję, że wytrwam w tym do końca 😂
Eh jak ostatnio biegam po aptekach za różnymi suplementami witamin, które muszę teraz brać, to w każdej aptece dowiaduję się że coś tam jeszcze powinnam łykać lub czegoś absolutnie unikać. Już oszaleć od tego idzie. Dzisiaj mi powiedziano, że powinnam jakieś DHA zażywać, bo to dobre na mózg jest ( nie wiem tylko czy na mój czy na dziecka). Kupiłam w jednej aptece wit. D3 gdzie w składzie jest jakiś olej z nasion krokosza barwieńskiego i czytam że to jest niewskazane w ciąży. Nie wiadomo kogo słuchać. Już się w tym wszystkim zaczynam gubić.
 
Do góry