reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Porobiłam sobie w domu dziś bo w weekend mi się nie chciało a łazienka wręcz błagała o sprzątanie [emoji23] i po niby małym wysiłku brzuch mnie ciągnął strasznie, aż się przeraziłam.. Okazało się że dwójeczka idzie [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] po tym mi przszlo [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Hahahahaha ja miałam taką pobudkę dzisiaj [emoji23][emoji23][emoji23] zaparcie minęło jak ręka odjął [emoji23]
 
Ad 1. Dziewczyny często polecają produkty firmy Mustela
Ja zamówiłam sobie krem mustela właśnie, czy zapobiegnie rozstępom? - nie wiem, raczej wątpię bo jak rozstępy się pojawia to zaden krem im nie pomoże tak myślę. Należy nawilżać, natłuszczać skórę i tyle nam pozostaje ☺️
 
Dobrze że jakieś objawy mamy, to jest dobry omen.

Swoją drogą, robę sobie maraton: Omen, Omen 2, Omen 3. Uwielbiam te filmy. Stare horrory. Teraz mam czas na oglądanie w końcu, a w kolejce za dnia ze 40 ksią_ek nieprzeczytanych, główniw mojego ukochanego Kinga i Robina Cooka
emoji3059.png


Robin Cook <3
polecam Tess Geritsen oraz Christer Mjåset
 
Ja mam jakas pokręcona głowę. Niby czuje że tym razem będzie ok, jestem spokojniejsza a boje się zamówić witaminy i wykupić receptę "na darmo". Niby mam leki i zastrzyki do czwartku i w czwartek rano wizytę prywatną. A receptę mam z NFZ. I tak boje się iść kupić żeby w czwartek.nie spadł grom z jasnego nieba . [emoji2356][emoji1745][emoji38]
 
reklama
Do góry