reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Nie przeczytałam że jesteś juz na l4. Gdybyś i nawet nie była na l4 a np umowa kończy Ci się ostatniego stycznia to od tego czasu do 14 dni możesz iść do lekrza po l4. I ciągnąć je.
Jak jesteś na l4 to po prostu ciągnij dalej te l4 i dalej będzie wypłacał Ci zus. Z tym, ze gdy dostaniesz pierwsze l4 po ustaniu zatrudnienia musisz wyslac do zusu oświadczenie z-10 a z każdym następnym z-53 :)
Mi dzis juz dzis kończy umowa czyli od jutra juz jestem bezrobotna :(
 
Mi tak samo rozstępy wyszły i tak 🙄
@Promyczek91 odnośnie słońca.. Jeśli wytrzymasz z bebzolem na słoncu to gratuluję 😂😂😂😂 ja rodziłam w końcu lipca i uwierz nie mogłam siedzieć na słoncu ;) ale głowę zakrywaj co by udaru nie dostać;)
No wlasnie... teraz we wakacje to akurat beda duze brzuchy wiec ja nawet stroju nie wkladam 😆
W poprzedniej ciazy mialam 5 mies w lipcu i wtedy normalnie stroj ubralam bez zaslaniania brzucha, w sumie i tak wygladalam jakbym miala lekkie wzdecie 😊
 
Dziewczyny byłam u szefowej. Walnęłam jej ten wniosek o rezygnację z wychowawczego i szczerze powiedziałam, że jestem w ciąży. Zobaczymy czy przywróci mnie z dnia na dzień czy będzie mi robić na złość i zrobi to dopiero za 30 dni. Generalnie okazało się , że zrobiła mnie w h..... Aż miło
Czekałam od sierpnia na etat , miała dzwonić jak sie tylko zwolni. Zapewniała mnie że jej bardzo zależy żebym wróciła więc czekalam ,a ta malpa podobno przyjęła teraz 2 nowe osoby ... czyli wychodzi na to , że bym sobie czekała do usranej śmierci na tą pracę... Dobrze, że zmieniliśmy plany ...masakra ...
 
No wlasnie... teraz we wakacje to akurat beda duze brzuchy wiec ja nawet stroju nie wkladam 😆
W poprzedniej ciazy mialam 5 mies w lipcu i wtedy normalnie stroj ubralam bez zaslaniania brzucha, w sumie i tak wygladalam jakbym miala lekkie wzdecie 😊
Oj to ja miałam bęben jak cholera 😂😂😂😂😂 i w stroju nie latałam bo za mały mi byl 😂😂
 
Dziewczyny byłam u szefowej. Walnęłam jej ten wniosek o rezygnację z wychowawczego i szczerze powiedziałam, że jestem w ciąży. Zobaczymy czy przywróci mnie z dnia na dzień czy będzie mi robić na złość i zrobi to dopiero za 30 dni. Generalnie okazało się , że zrobiła mnie w h..... Aż miło
Czekałam od sierpnia na etat , miała dzwonić jak sie tylko zwolni. Zapewniała mnie że jej bardzo zależy żebym wróciła więc czekalam ,a ta malpa podobno przyjęła teraz 2 nowe osoby ... czyli wychodzi na to , że bym sobie czekała do usranej śmierci na tą pracę... Dobrze, że zmieniliśmy plany ...masakra ...
To się w sumie ciesz że tak wyszło. Ale wychodzi na to że szefowa strasznie niesłowna jest.



Reety, przy kazdym ruchu cycki napieprzają ostro. A tak wczoraj marudizłam że ledwo co bolą.
 
Porobiłam sobie w domu dziś bo w weekend mi się nie chciało a łazienka wręcz błagała o sprzątanie 😂 i po niby małym wysiłku brzuch mnie ciągnął strasznie, aż się przeraziłam.. Okazało się że dwójeczka idzie 😂😂😂😂 po tym mi przszlo 😂😂😂😂😂
 
To się w sumie ciesz że tak wyszło. Ale wychodzi na to że szefowa strasznie niesłowna jest.



Reety, przy kazdym ruchu cycki napieprzają ostro. A tak wczoraj marudizłam że ledwo co bolą.
No cieszę się ale jednocześnie czuje się strasznie oszukana... Jedno jest pewne co by się nie działo to nie wrócę tam więcej....
 
reklama
Dziewczyny byłam u szefowej. Walnęłam jej ten wniosek o rezygnację z wychowawczego i szczerze powiedziałam, że jestem w ciąży. Zobaczymy czy przywróci mnie z dnia na dzień czy będzie mi robić na złość i zrobi to dopiero za 30 dni. Generalnie okazało się , że zrobiła mnie w h..... Aż miło
Czekałam od sierpnia na etat , miała dzwonić jak sie tylko zwolni. Zapewniała mnie że jej bardzo zależy żebym wróciła więc czekalam ,a ta malpa podobno przyjęła teraz 2 nowe osoby ... czyli wychodzi na to , że bym sobie czekała do usranej śmierci na tą pracę... Dobrze, że zmieniliśmy plany ...masakra ...
Dobrze że wyszło jak wyszlo,przynajmniej wiesz z kim masz do czynienia 🙂
 
Do góry